آئودی 200 کپک زده اولین شستشو را پس از 15 سال دریافت کرد و پس از آن عالی به نظر می رسد

فضای داخلی آئودی خیلی بهتر از بیرون نیست. کفپوش ها برای شامپو کردن، شستشوی تحت فشار و جاروبرقی بیرون می آیند. با برداشتن صندلی‌ها، دسترسی کامل برای تمیز کردن فرش آبی تیره وجود دارد. به نظر عالی میاد بخار کمک می کند تا فرمان به ظاهر کاملاً جدید بازگردد.

مالک اصلی مجموعه‌ای از چرخ‌ها را با الگوی پره‌های V شکل به جای طرح اصلی ارائه کرد. تیم آنها را به صورت جداگانه جزئیات می دهد و آنها را به درخشش باز می گرداند. حتی لاستیک زاپاس هم مورد توجه قرار می گیرد.

با وجود کپک زدگی بیرونی، این خودرو همچنان از نظر مکانیکی قوی است. در پایان ویدیو، موتور پارس می‌کند و سپس در بیکار قرار می‌گیرد. گیج های داشبورد نیز همچنان کار می کنند. این خودرو دارای یک تعویض گیربکس پنج سرعته دستی است که ممکن است پس از اینکه این افراد 200 را مجدداً کاملاً قابل حمل و نقل کنند، رانندگی را جذاب‌تر کند.

آئودی 200 یک سدان شیک از اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 90 است. موردی که در این ویدیو وجود دارد به شکل خشن شروع می شود اما تمیزی عمیقی دریافت می کند که ماشین را به زندگی باز می گرداند.

در ایالات متحده، آئودی 100 جانشین آن بود. پس از آن، چهار حلقه نامگذاری مدل های مدرن خود را با نام هایی مانند A4، A6 و A8 معرفی کرد.منبع

آئودی 200 قبل از ورود سدان V8، محصول برتر این برند در ایالات متحده بود. خریداران می توانستند آنها را به عنوان یک واگن چهار در یا پنج درب تهیه کنند. آنها با نسخه هایی از موتور پنج سیلندر خطی معتبر آئودی در دسترس بودند. به طور خلاصه، نوع 20 سوپاپ آسیاب توربوشارژ در دسترس بود که برای آن زمان 217 اسب بخار (162 کیلووات) قدرت داشت.

اولین چیز با این آئودی است. روی بدنش خزه رشد می کند، بنابراین گیره با تمیز کردن عمیق از آب و صابون شروع می شود. فقط همین کار کمک زیادی به جوانسازی ظاهر خودرو می کند، اما این کلیپ به همین جا ختم نمی شود.