آستون مارتین خانه لوکس را با گالری خودرو در ژاپن افتتاح کرد


استون مارتین علاوه بر ساخت انواع وسایل نقلیه پیشرفته، در معماری نیز فعالیت می کند. آخرین ساخته شده اولین ساختمان این شرکت در ژاپن است. در منطقه Minami Aoyama توکیو واقع شده است.

طراحان استون مارتین با یک معمار محلی کار کردند تا ظاهر این ساختمان چهار طبقه را بسازند. تیم این خودروساز به طراحی داخلی، از جمله انتخاب مبلمان نیز پرداخته است. امکانات رفاهی این سازه شامل یک گالری خودرو است که یک اصطلاح فانتزی برای گاراژ است. انبار شراب، سینمای خانگی، و سالن بدنسازی نیز از جمله امکانات لوکس هستند. تراس روی پشت بام منظره ای از توکیو را فراهم می کند.

نمای بیرونی ساختمان در یک طرف دارای عناصر سیاه و عمودی است که پوششی را بر روی پنجره ای که تمام عرض سازه را می پوشاند فراهم می کند. بخش دیگری در هر طبقه دارای پنجره های سرتاسری است. یک توری و یک چمن کوچک روی پشت بام قرار دارد.

فضای داخلی دارای مقدار زیادی چوب مشکی است که دیوارها و سقف را پوشانده است. یک اتاق زیر گاراژ است، بنابراین مالک می تواند آنجا بنشیند و در سطح چشم به آستون مارتینز نگاه کند.

“در خارج، ما یک فرم معماری قابل توجه با خطوط تمیز و مرزهای یکپارچه ایجاد کرده ایم تا ساکنان بتوانند با این مکان منحصر به فرد ارتباط برقرار کنند و آن را تجربه کنند. در داخل، ما با استفاده از ترکیبی جامع از عناصر و مواد برای ایجاد یک مکان، به حواس خود توجه کرده ایم. مارک رایشمن، مدیر خلاقیت آستون مارتین، گفت: فضایی آرام و آرامش بخش برای آنها.

خانه استون مارتین هنوز در حال ساخت است. این شرکت انتظار دارد ساخت را در نوامبر 2023 به پایان برساند.

در سال 2020، استون مارتین خانه 7.7 میلیون دلاری Sylvan Rock را در فاصله دو ساعتی از منهتن به نمایش گذاشت. طراحی آن دارای خطوط تیز و پنجره های بزرگ بود. علاوه بر خانه 5983 فوت مربعی، یک خانه درختی و سه غلاف مهمانسرا نیز وجود داشت. طول راهرو 2000 پا بود.

بعداً در سال 2020، استون مارتین اعلام کرد که در حال ایجاد پنج خانه در طبقات 59 و 60 در 130 William در شهر نیویورک است. آنها چیزهایی مانند کابینت ایتالیایی بلوط سیاه شده، یک تخته سر پوشیده از ترمه در اتاق خواب، و مقدار زیادی سنگ مرمر در آشپزخانه داشتند. خریداران حتی این گزینه را داشتند که اتاق شبیه ساز مسابقه، دفتر یا کتابخانه را به خانه خود اضافه کنند. مشتریان همچنین یک DBX سفارشی با چرم سبز پارلمان دریافت کردند. منبت های سنگ مرمر و تزئینات گردویی با روکش ساتن.منبع