آستون مارتین خانه لوکس را با گالری خودرو در ژاپن افتتاح کرد

“در خارج، ما یک فرم معماری قابل توجه با خطوط تمیز و مرزهای یکپارچه ایجاد کرده ایم تا ساکنان بتوانند با این مکان منحصر به فرد ارتباط برقرار کنند و آن را تجربه کنند. در داخل، ما با استفاده از ترکیبی جامع از عناصر و مواد برای ایجاد یک مکان، به حواس خود توجه کرده ایم. مارک رایشمن، مدیر خلاقیت آستون مارتین، گفت: فضایی آرام و آرامش بخش برای آنها.

24 عکس ها

بعداً در سال 2020، استون مارتین اعلام کرد که در حال ایجاد پنج خانه در طبقات 59 و 60 در 130 William در شهر نیویورک است. آنها چیزهایی مانند کابینت ایتالیایی بلوط سیاه شده، یک تخته سر پوشیده از ترمه در اتاق خواب، و مقدار زیادی سنگ مرمر در آشپزخانه داشتند. خریداران حتی این گزینه را داشتند که اتاق شبیه ساز مسابقه، دفتر یا کتابخانه را به خانه خود اضافه کنند. مشتریان همچنین یک DBX سفارشی با چرم سبز پارلمان دریافت کردند. منبت های سنگ مرمر و تزئینات گردویی با روکش ساتن.منبع

نمای بیرونی ساختمان در یک طرف دارای عناصر سیاه و عمودی است که پوششی را بر روی پنجره ای که تمام عرض سازه را می پوشاند فراهم می کند. بخش دیگری در هر طبقه دارای پنجره های سرتاسری است. یک توری و یک چمن کوچک روی پشت بام قرار دارد.

خانه استون مارتین هنوز در حال ساخت است. این شرکت انتظار دارد ساخت را در نوامبر 2023 به پایان برساند.

طراحان استون مارتین با یک معمار محلی کار کردند تا ظاهر این ساختمان چهار طبقه را بسازند. تیم این خودروساز به طراحی داخلی، از جمله انتخاب مبلمان نیز پرداخته است. امکانات رفاهی این سازه شامل یک گالری خودرو است که یک اصطلاح فانتزی برای گاراژ است. انبار شراب، سینمای خانگی، و سالن بدنسازی نیز از جمله امکانات لوکس هستند. تراس روی پشت بام منظره ای از توکیو را فراهم می کند.