اولین Lamborghini Countach LPI 800-4 در ایالات متحده در مونتری تحویل شد

“در حالی که اولین تحویل Countach را در ایالات متحده به مشتریان محترم خود آغاز می کنیم، ارائه این شاهکارها به صاحبان آنها در سالن لامبورگینی مونتری باعث افتخار است. Countach برای چندین دهه از DNA طراحی لامبورگینی الهام گرفته است و فقط مناسب بود. استفان وینکلمن گفت که ما Countach LPI 800-4 جدید را در طول هفته جهانی اتومبیل مونتری در جشن برتر خودرو تحویل دادیم.

11 عکس ها

Lamborghini Countach LPI 800-4 جدید سریعترین و سریعترین Countach تا کنون است. این موتور با یک موتور V12 کار می کند که به همراه یک موتور الکتریکی کار می کند، در مجموع 803 اسب بخار (599 کیلووات) قدرت تولید می کند که اجازه می دهد تا سرعت 60 مایل در ساعت (97 کیلومتر در ساعت) را در 2.8 ثانیه طی کند. حداکثر سرعت 221 مایل در ساعت (356 کیلومتر در ساعت) است.

وینکلمن در پایان گفت: «همیشه برای من بسیار خاص است که هیجان و احساساتی را که یک مشتری با دیدن لامبورگینی خود برای اولین بار حس می کند، تجربه کنم.منبع

تنها 112 نمونه از لامبورگینی Countach LPI 800-4 در سراسر جهان ساخته خواهد شد – همه آنها فروخته شده اند. دو تا از این ابرخودروهای هیبریدی، همانطور که در گالری بالا مشاهده می‌شود، در رنگ‌های Luci Del Bosco و Bronzo Zante هستند. به گفته این خودروساز، این دو واحد Countach تنها نمونه هایی هستند که در این رنگ های بیرونی در آمریکای شمالی رنگ آمیزی شده اند که از میان طیف گسترده ای از رنگ های رنگ ارائه شده توسط لامبورگینی انتخاب شده اند.

مراسم خصوصی که در هفته خودروی مونتری در پبل بیچ برگزار شد، با حضور استفان وینکلمن، رئیس و مدیر اجرایی Automobili Lamborghini، رئیس بخش طراحی، میتجا بورکرت، و مدیر فنی، روون مور، همراه شد.