بنتلی آماده ساخت Bentayga EWB و 24 میلیارد تریم ترکیبی آن است

فاصله بین دو محور افزایش یافته بنتلی بنتایگا 2023

24 عکس هامنبع

بنتلی تنها بنتایگا EWB را با 8 سیلندر 4.0 لیتری توئین توربوشارژ ارائه می کند که 542 اسب بخار قدرت (398 کیلووات) و 568 پوند فوت (770 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. ممکن است بزرگ باشد، اما می تواند در 4.6 ثانیه به سرعت 62 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت) برسد. حداکثر سرعت آن 180 مایل در ساعت (290 کیلومتر در ساعت) است.

یکی دیگر از ویژگی های برجسته Bentayga EWB، روشنایی محیط کارت های درب است. این به برجسته‌تر شدن درها و در عقب، فضای اضافی پای SUV کمک می‌کند. این درها دارای 12 دیود ساطع کننده نور با 22 دیود در عقب هستند که از طریق سوراخ های ساخته شده دقیق با قطر کمتر از یک میلی متر در چرم می درخشند.

بنتلی لوکس را در اولویت قرار می دهد و Bentayga EWB نمونه ای از آن است. این خودروساز، شاسی بلند کشیده را در ماه مه معرفی کرد و هنر دستی در این مدل را برجسته کرد. بنتلی این فرآیندهای تولید پیچیده را امضا کرده است و Bentayga را یک قدم به تولید نزدیک‌تر کرده است.

8 عکس ها

همه این تجملات، صندلی های عقب بنتایگا را به مکانی مناسب تبدیل می کند. بنتلی فاصله بین دو محور شاسی بلند را تا 3175 میلی متر (125 اینچ) افزایش داد و 180 میلی متر (7.1) اینچ بین محورها اضافه کرد. بنتلی توسعه یافته در پیکربندی های چهار و پنج صندلی موجود است.

جزئیات تولید بنتلی بنتایگا EWB

بنتلی می‌گوید که بیش از 50 درصد از مشتریان مشخصات صندلی هواپیمای شرکت یا نورپردازی الماس آن را انتخاب می‌کنند. صندلی ایرلاین دارای 12 موتور الکتریکی است و قابلیت تنظیم 22 جهته را دارد. صندلی ها همچنین می توانند دمای سطح را برای اطمینان از حداکثر راحتی تشخیص دهند و می توانند 177 تغییر فشار را انجام دهند. حدود 30 درصد از پوشش‌های فلزی، چوب با منافذ باز و طیف وسیع رنگ استفاده می‌کنند.

بنتلی به زودی تولید خود را آغاز خواهد کرد و این شرکت انتظار دارد در سه ماهه چهارم سال تحویل را آغاز کند. با این حال، فروش فقط در بازارهای خاص آغاز خواهد شد. بنتلی اطلاعاتی درباره قیمت این مدل منتشر نکرده است.