بهترین عکس های جاسوسی برای هفته 19 سپتامبر


Motor1.com تقریباً هر روز و گاهی بیشتر از آن، تصاویر جاسوسی از وسایل نقلیه آینده قرار می دهد. اگر می‌خواهید در لبه پیشروی آنچه در راه است بمانید، این فهرست از تمام موارد اجمالی خودروهای توسعه‌ای هفته گذشته را بررسی کنید.

تشخیص آن به دلیل تمام پوشش‌های استتار سخت است، اما ممکن است این RS Q5 جدید باشد که دارای یک پیشرانه هیبریدی پلاگین باشد.

BMW M3 CS عملکردی را به سدان اسپرت این برند اضافه خواهد کرد. دارای قسمت جلوی اصلاح شده با اسپلیتر جلویی بزرگتر، ورودی های اصلاح شده و جلوپنجره ای با دهانه های بزرگتر است. استتار روی شیشه عقب ممکن است طرح اصلاح شده صندلی های عقب را پنهان کند.

هیوندای i10 برخی به روز رسانی های طراحی را در راه است. نمای جلویی بازسازی‌شده با چراغ‌های جدید در روز وجود دارد.

لامبورگینی در حال آماده سازی جایگزین آونتادور است. طبق گزارش‌ها، هنوز موتور V12 دارد اما احتمالاً با کمک هیبریدی. این یکی از برخی از پنل‌های بدنه تولیدی استفاده می‌کند، که به ما ایده‌ای درباره ظاهر ابرخودروی جدید می‌دهد. ورودی های عظیمی در کناره ها و لوله های اگزوز بالا نصب شده است.

مرسدس CLE کلاس جایگزین نسخه های کوپه و کانورتیبل کلاس C و E خواهد شد. این سقف سخت است. این گالری شامل اولین نگاه ما به کابین است. یک دسته ابزار دیجیتال و یک تبلت سرگرمی اطلاعاتی با زاویه در پشته مرکزی وجود دارد.

در اینجا مرسدس GLA به روز شده در تریم پایه است. این در استتار سبک با پوشش فقط روی بینی و بخشی از دم است.

این نسل بعدی پژو 3008 است. ما نمی‌توانیم هیچ ایده‌ای در مورد طراحی آن داشته باشیم زیرا این شرکت در حال آزمایش مدل زیر بدنه یک سیتروئن C5 ایرکراس است.

تعدادی عکس اضافی از رولزرویس اسپکتر کوپه الکتریکی دریافت کردیم. این عکس‌ها روی آن تمرکز می‌کنند که در نوربرگ رینگ می‌چرخد.

اشکودا سوپرب نسخه فولکس واگن پاسات این برند است. نسخه های واگن و لیفت بک در راه است. به نظر می رسد که یکی از بدنه و نورپردازی مشخصات تولید دارد. در غیر این صورت زیر استتار است.

این فولکس‌واگن تیگوان از نوار و برچسب‌های مشکی استفاده می‌کند تا شبیه مدل فعلی شود. همچنین نگاهی به صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی تبلت مانند دارد.منبع