بهترین عکس های جاسوسی برای هفته 21 نوامبر


Motor1.com عکس های جاسوسی از وسایل نقلیه آینده را عملاً هر روز و گاهی اوقات بیشتر از آن قرار می دهد. اگر می‌خواهید در لبه پیشروی آنچه در راه است بمانید، این فهرست از تمام موارد اجمالی خودروهای توسعه‌ای هفته گذشته را بررسی کنید.

به نظر می رسد تازه سازی آئودی A3 نسبتاً گسترده باشد. دهانه های جلوپنجره و نمای جلو بزرگتر به نظر می رسند. تغییرات در عقب کمتر قابل توجه به نظر می رسد. برگردان های روی درها نشان می دهد که این وسیله نقلیه در حال انجام یک سفر تحقیق و توسعه است.

آئودی Q6 E-Tron یک کراس اوور الکتریکی آینده است. نسخه اسپرت بک دارای خط سقف شیک تری است. به دنبال اولین نمایش در سال 2023 باشید.

همچنین یک نوع RS از Q6 E-Tron در افق وجود دارد. خروجی بالاتری از موتورهای الکتریکی خواهد داشت. این نسخه استاندارد و باکس‌تر به جای Sportback در عکس‌های دیگر است.

این عکس ها اولین نگاه ما را به داخل جایگزین لامبورگینی آونتادور ارائه کردند. دسته ابزار دیجیتال شامل یک سرعت سنج با خط قرمز 8500 دور در دقیقه، یک نمایشگر کمک راننده و یک نمایشگر خطا است. بدنه ظاهر آشنا و گوه ای شکل لامبو را حفظ کرده است.

مرسدس بنز کلاس CLA قرار است به روز شود. این نوع شوتینگ بریک است. مهم ترین ارتقاها روی بینی است. چراغ‌های عقب نیز اصلاح می‌شوند.

مرسدس بنز CLE کلاس جایگزین انواع کوپه و کانورتیبل کلاس C و E خواهد شد. این نوع droptop است. نسخه های AMG نیز در راه هستند، اما این نسخه استاندارد است.

مینی آماده می شود تا با کراس اوور Aceman برقی شود. انتظار نداریم تا سال 2024 یک نمایش کامل به نمایش دربیاید، بنابراین باید قبل از نمایش، عکس‌ها و ویدیوهای جاسوسی بیشتری وجود داشته باشد.منبع