بهترین عکس های جاسوسی برای هفته 24 اکتبر


Motor1.com عکس های جاسوسی از وسایل نقلیه آینده را عملاً هر روز و گاهی اوقات بیشتر از آن قرار می دهد. اگر می‌خواهید در لبه پیشروی آنچه در راه است بمانید، این فهرست از تمام موارد اجمالی خودروهای توسعه‌ای هفته گذشته را بررسی کنید.

این تصاویر جاسوسی شامل نگاهی اجمالی به داخل BMW M5 جدید است. استتار است، اما ما می‌توانیم یک صفحه‌نمایش عریض و تک قاب را ببینیم که به نظر می‌رسد برای ابزارها و سرگرمی‌های اطلاعاتی باشد. کنترل ها روی کنسول هستند. گزارش‌ها تاکنون نشان می‌دهند که یک V8 هیبریدی پلاگین در زیر کاپوت وجود دارد.

کادیلاک در حال آماده سازی برای به روز رسانی سدان CT5 است. این یک دماغه به روز شده با نمای جلوی اصلاح شده و چراغ های جلوی اصلاح شده دارد. تاکنون هیچ تغییر آشکار دیگری وجود ندارد.

اوایل این هفته، اولین عکس های جاسوسی مازراتی گرن کابریو را دریافت کردیم. این مدل بسیار شبیه GranTurismo است که منطقی است زیرا این مدل نسخه کوپه دراپ است. نمای جلو کمی متفاوت است و تغییراتی در عرشه عقب وجود دارد تا جایی برای سقف تاشو باز شود. بعداً تیزرهای رسمی کمی بیشتر را فاش کردند.

مرسدس-مایباخ EQS SUV نسخه فوق لوکس کراس اوور الکتریکی این برند خواهد بود. این دارای تغییرات جزئی در جلو و عقب است. انتظار داشته باشید که یک کابین مجلل نیز وجود داشته باشد.

ما این هفته نگاه بسیار خوبی به مرسدس بنز GLC کوپه داشتیم زیرا دو گالری از آن وجود داشت. این مدل معمولی با طراحی مشبک معمولی و بدون لوله های اگزوز آشکار است.

در اینجا مرسدس AMG GLC 63 کوپه است که نسخه پرفورمنس این مدل است. دارای قسمت جلوی تهاجمی تر، اسپویلر عقب برجسته تر و چهار لوله اگزوز با نوک ذوزنقه ای است.

مرسدس AMG GT کوپه همتای اسپرتی برای مرسدس کلاس SL جدید خواهد بود. این یک سقف ثابت دارد و این یکی تریم 53 با پیشرانه هیبریدی پلاگین است. گزارش شده است که این مدل از موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر با کمک الکتریکی توربو و موتور الکتریکی استفاده می کند.منبع