بهترین عکس های جاسوسی برای هفته 26 سپتامبر


Motor1.com تقریباً هر روز و گاهی بیشتر از آن، تصاویر جاسوسی از وسایل نقلیه آینده قرار می دهد. اگر می‌خواهید در لبه پیشروی آنچه در راه است بمانید، این فهرست از تمام موارد اجمالی خودروهای توسعه‌ای هفته گذشته را بررسی کنید.

آئودی Q6 E-Tron کراس اوور الکتریکی آینده این برند است. نوع RS نوع عملکرد مدل است. شایعات حاکی از آن است که می تواند حدود 600 اسب بخار (447 کیلووات) قدرت داشته باشد.

BMW این i5 را با استتار کاملاً پوشانده است. یکی از خودروها کاغذی روی شیشه جلو دارد که آن را مدل 40 معرفی می کند. یکی دیگر دارای M60 در سند تعیین است.

همه چیز در Cupra شلوغ است. این برند اسپانیایی در حال کار بر روی Born تازه شده است که نسخه فولکس واگن ID.3 آن است. گالری دیگر لئون اصلاح شده را با نمای جلویی بازسازی شده نشان می دهد.

یک هیوندای کونا جدید در راه است، اما با دیدن بسیاری از آن در این عکس های جاسوسی به نظر خوب می رسد. این خودروساز بدنه را با استتار ضخیم می پوشاند تا از دیدن طرح جلوگیری شود.

مرسدس AMG E 53 نسخه پرفورمنس این سدان نخواهد بود، اما یک پله از اوج پایین تر خواهد بود. انتظار می رود یک موتور 2.0 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر با کمک پلاگین هیبریدی وجود داشته باشد. قدرت خروجی احتمالاً کمی کمتر از C 63 است که 671 اسب بخار (500 کیلووات) تولید می کند.

کل خانواده پورشه 911 تازه‌سازی در راه است. این عکس‌های جاسوسی بر روی کانورتیبل تمرکز می‌کنند، اما خبر بزرگ در داخل است. عکاسان نگاه بسیار خوبی به کابین، به خصوص دسته ابزار دیجیتالی داشتند.

به نظر می رسد پورشه در حال آماده سازی نسخه GTS 911 هیبریدی آینده خود است. بر اساس مدل‌های دیگر با این نام، انتظار می‌رود که شرکت این مدل را با قطعات پرفورمنس بارگذاری کند اما به اندازه GT3 پیش نرود.

این تصاویر جاسوسی نشان می دهد که رنو در حال کار بر روی نسخه بزرگتر کراس اوور استرالیایی خود است. نسخه هفت صندلی ممکن است نام Espace را داشته باشد.

عکس جاسوسی رنو اسپیس 2023

اشکودا چهره ای تازه و چراغ های عقب اصلاح شده به Kamiq می بخشد. ما انتظار تغییرات داخلی یا تعمیرات اساسی پیشرانه را نداریم.

فولکس واگن در حال کار بر روی یک گلف جدید است و خبرهای بزرگ در داخل است. این خودروی توسعه‌یافته دارای صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی عظیم است. تعداد زیادی سیم در کابین وجود دارد، بنابراین واضح است که شرکت هنوز روی چیزهایی کار می کند.منبع