بهترین عکس های جاسوسی برای هفته 7 نوامبر


Motor1.com عکس های جاسوسی از وسایل نقلیه آینده را عملاً هر روز و گاهی اوقات بیشتر از آن قرار می دهد. اگر می‌خواهید در لبه پیشروی آنچه در راه است بمانید، این فهرست از تمام موارد اجمالی خودروهای توسعه‌ای هفته گذشته را بررسی کنید.

این عکس ها نگاه خوبی به کراس اوور الکتریکی آئودی Q6 E-Tron در آینده ارائه می دهد. به علاوه، نگاهی اجمالی به کابین خودرو که دارای یک صفحه نمایش دیجیتال با تکنولوژی بالا است، وجود دارد.

بی ام و به سرعت در حال گسترش محصولات الکتریکی خود است. iX2 یک کراس اوور الکتریکی با سقفی براق خواهد بود که در عقب به سمت پایین خم می شود.

X5 M60i در این عکس های جاسوسی مقداری استتار می کند. BMW هنوز دماغه و دم را پنهان می کند، اما بقیه بدنه آشکار است.

Cupra Terramar عناصر مشترک با آئودی Q3 را دارد اما با نمای جلویی متفاوت. ما معتقدیم قسمت عقب نیز باید تغییر کند، اما این در این خودرو مشهود نیست.

هیوندای در حال آماده سازی یک نسخه عملکرد محور از Ioniq 5 است. نوع N باید علاوه بر ارتقاء سیستم تعلیق و ترمز، قدرت بسیار بیشتری برای مقابله با عضلات اضافی داشته باشد.

اوپل در حال انجام برخی اصلاحات کوچک در کورسا است. مهمتر از همه، تغییراتی در قسمت جلویی دارد.

می دانیم که پورشه در حال کار بر روی نسخه های الکتریکی نسل بعدی 718 باکستر و کیمن است. قاطر آزمایشی با استفاده از مدل فعلی در این گالری، نگاهی جذاب به رودستر آینده است. با این حال، هنوز به وضوح تا آماده شدن برای تولید فاصله زیادی دارد.

پورشه همچنین در حال کار بر روی یک تایکان جدید است. این Sport Turismo نمای جلویی صاف تر واگن الکتریکی به روز شده را نشان می دهد.منبع