بوگاتی EV و SUV در 10 سال آینده اتفاق نخواهد افتاد

این احتمالاً به معنای یک موتور احتراقی کوچک است، بنابراین آسیاب شانزده سیلندر راه دودو را در پیش می گیرد. با این حال، هد هونچوی بوگاتی وعده “موتور احتراقی بسیار جذاب” را برای جایگزینی Chiron داده است. ما باید مدتی صبر کنیم تا این هایپرکار را ببینیم زیرا تا سال 2024 معرفی نخواهد شد. جالب است بدانید که آیا ICE یک واحد کاملاً سفارشی خواهد بود یا از یک موتور بنزینی گروه فولکس واگن مشتق شده است. V12 کاملاً جدید سال آینده در جانشین لامبورگینی آونتادور معرفی خواهد شد.

33 عکس ها

بنتلی، استون مارتین، رولزرویس – اینها تنها تعدادی از برندهای سطح بالایی هستند که در سال‌های اخیر در رده شاسی‌بلندها حضور داشته‌اند. فراری در اوایل هفته آینده با Purosangue به آنها ملحق خواهد شد، در حالی که رئیس جدید مک لارن معتقد است وسایل نقلیه کاربردی اسپرت “بسیار مهم” هستند. علیرغم شایعات مبنی بر اینکه بوگاتی قصد دارد یک مدل سواری بالا نیز عرضه کند، این اتفاق نخواهد افتاد. خوب، حداقل نه در آینده قابل پیش بینی.

مدیر عامل شرکت میت ریماک در مصاحبه ای با مجله آلمانی فاش کرد Autobmobilwoche که یک SUV بوگاتی بخشی از برنامه 10 ساله نیست. علاوه بر این، یک مدل کاملاً الکتریکی در این بازه زمانی اتفاق نخواهد افتاد، که بسیار تعجب آور است زیرا اکثریت قریب به اتفاق خودروسازان تا سال 2032 یک خودروی برقی به فروش خواهند رساند. در واقع، بسیاری از برندهای خودرو تا آن زمان خودروهای موتور احتراقی را رها کرده اند. ، حداقل در بازارهای خاص. با این حال، بوگاتی یک خودروساز معمولی نیست، و به قول خود اتوره: “اگر قابل مقایسه باشد، دیگر بوگاتی نیست.”