ب ام و ممکن است یک خودروی اسپرت برقی شیک را به زودی معرفی کند

چهار وسیله نقلیه زیر پوشش هستند که سه تای آنها شبیه خودروهای شاسی بلند یا سدان هستند. در پایین، ما چهارمین وسیله نقلیه را داریم و مانند بقیه نیست. از آن‌چه می‌بینیم، با دماغه‌ای شیب‌دار و گلگیرهای گشاد تا سطح زمین پایین است. یک شیشه جلوی شیب دار به یک سقف کم وصل می شود، اما این تنها چیزی است که می توانیم ببینیم. خطوط بدنه مطمئناً با یک SUV یا حتی یک کراس اوور به سبک کوپه مطابقت ندارند. و آیا این تصادفی است که سه وسیله نقلیه بالای آن از روکش هایی همرنگ و طرح M استفاده می کنند؟

چیزی سبک تر با این نوع قدرت ممکن است چیزی باشد که زیر پوشش پنهان شده است. یا می‌تواند چیزی ساده‌تر باشد، شاید دنباله‌روی خودروی الکتریکی i8 هیبریدی باشد؟ در هر صورت، احتمالا مدتی طول می کشد تا بدانیم در ذهن الکتریکی BMW چه چیزی در حال پختن است.

ب‌ام‌و، مانند تقریباً هر خودروساز این روزها، برنامه‌هایی برای تمام برقی شدن دارد. مردم مونیخ در حال حاضر این طرح را در دست اجرا دارند، اما ارائه اخیر BMW ممکن است حاوی رازی پنهان در دید عموم باشد. یا حداقل، زیر یک پوشش در دید آشکار.

این راز شبیه نوعی ماشین اسپرت به نظر می رسد. بیمر امروز اخیراً ارائه ای از BMW در رابطه با X1 و iX1 برای اروپا نشان داده شد. این ارائه شامل نقشه راه محصول BMW تا سال 2030 بود که در آن زمان خودروساز انتظار دارد بیش از 50 درصد فروش جهانی را خودروهای برقی باتری دار داشته باشد. این شامل شرکت‌های زیر چتر BMW، یعنی رولز رویس و مینی می‌شود، اما توجه شما را به قسمت پایین سمت راست تصویر نقشه راه در بالای این مقاله معطوف کنید.

در حال حاضر، بررسی کنید جست و خیز درباره ماشین ها پادکست برای اطلاعات در مورد XM جدید و موارد دیگر، در زیر موجود است.

BMW XM 2023منبع

برای روشن بودن، تا به حال چیزی در رابطه با یک خودروی اسپرت یا سوپراسپرت تمام الکتریکی احتمالی از BMW نشنیده ایم. با این حال، این برند آلمانی با چندین مدل موجود در حال حاضر به شدت به دنیای الکتریکی فشار می آورد. البته، BMW XM جدید به تازگی معرفی شد تا به پادشاه اسب بخار این شرکت تبدیل شود و در نسخه قرمز لیبل که سال آینده عرضه می شود، 735 اسب بخار قدرت ارائه می کند. این اولین وسیله نقلیه اختصاصی M پس از M1 است، اما با وزن سه تن، بسیار سنگین است.