تست اسپید اسکودا کامیک فیس لیفت در حین یدک کشی تریلر


Skoda Kamiq در سال 2019 به عنوان کراس اوور کامپکت این برند معرفی شد. اکنون زمان آن است که مدل به روز شود. این عکس های جاسوسی وسیله نقلیه به روز شده را هنگام یدک کشی یک تریلر کوچک می گیرند.

در مقایسه با Kamiq فعلی، نسخه رفرش شده دارای تغییرات کوچکی در طراحی است. پایین فاسیای تحتانی اصلاح شده اکنون به جای دو شکاف فعلی، سه دهانه دارد. در بالای آن، ورودی بزرگتر رگه های کوچکی در لبه های بیرونی ایجاد می کند. جلوپنجره اصلی و چراغ های اسپلیت هیچ تغییر واضحی ندارند.

مانند بسیاری از تازه‌سازی‌های خودرو، اشکودا نیز ظاهر نمایه را به حال خود رها می‌کند.

استتار اشکودا چیزهای زیادی را در عقب پنهان می کند. چراغ های عقب طراحی جدیدی برای لامپ های خود دارند. همچنین، به نظر می رسد سپر در مجسمه سازی تجدید نظر کرده است.

هیچ عکسی از کابین کامیق وجود ندارد. ما در آنجا انتظار تغییرات اساسی را نداریم. مدل فعلی با یک دسته ابزار دیجیتال 10.25 اینچی و یک صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی به بزرگی 9.2 اینچ در دسترس است. این کراس اوور کوچک 14.1 فوت مکعب (400 لیتر) فضای بار با صندلی‌های عقب بالا یا 49.2 فوت مکعب (1395 لیتر) با صندلی‌های پایین ارائه می‌کند.

ظاهراً Kamiq به روز شده هیچ تغییر قابل توجهی در محدوده موتور ندارد. گزینه های فعلی شامل آسیاب هایی مانند توربوشارژ سه سیلندر 1.0 لیتری، 1.5 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر و 1.6 لیتری توربودیزل است.

ما نمی دانیم که Kamiq تازه شده چه زمانی عرضه می شود. این دومین باری است که امسال شاهد تصاویر جاسوسی آن هستیم.

پس از عرضه Kamiq استاندارد، اشکودا تریم لوکس تر مونت کارلو را اضافه کرد. این تغییرات شامل چراغ‌های جلو و عقب تمام ال‌ای‌دی، سانروف پانوراما، صندلی‌های اسپرت با قابلیت تنظیم ارتفاع و دوخت‌های قرمز رنگ در کابین بود. به صورت استاندارد با چرخ های 17 اینچی با گزینه ای برای طراحی 18 اینچی عرضه شد.

بعداً، شرکت Scoutline با ظاهر ناهموار را اضافه کرد. تنظیمات مکانیکی نداشت. استایل اصلاح شده شامل قوس‌های چرخ‌های سیاه و لهجه‌های نقره‌ای برای نمای بیرونی بود. در داخل، روکش پارچه ای ThermoFlux وجود داشت.منبع