تسلا مدل 3 درگ ریس شارژر هلکت، موستانگ در نبردهای نزدیک

6 عکس ها

ما با شارژر شروع می کنیم، که در این شرایط باید مراقب باشید که نرود هم سریع. متأسفانه برای راننده، هلکت V8 با قدرت تمام چرخ متحرک و باتری تسلا شکست خورده است. مدل 3 راه اندازی عالی دارد و پیشتاز اجرای 11.60 در مقابل 11.67 برای شارژر است. اکسپلورر ST دنبال می‌شود و با نت اگزوز V6 فریاد می‌کشیم که قطعاً موجود نیست. این همچنین توسط ET 11.91 ثانیه تایید شده است که زمان فوق العاده ای برای SUV است. اما، شکست دادن زمان تسلا 11.66 ثانیه کافی نیست.

فورد اکسپلورر ST دیفرانسیل عقب 2022

که غرور عضله دیترویت را در دستان یک فورد موستانگ مشکی قرار می دهد. همانطور که توسط موسیقی متن فیلم V8 پرکار منتشر شده در طول فرسودگی شغلی نشان می دهد، آن نیز موجود نیست. بین شارژر و اکسپلورر، موستانگ سریع‌ترین زمان را در 11.63 ثانیه طی می‌کند. اما آیا برای غلبه بر تسلا کافی است؟ این در واقع یک مسابقه بسیار نزدیک است، اما ما این سوال را برای پاسخ به ویدیو می گذاریم زیرا قطعا ارزش دیدن را دارد.منبع

اول از همه، رقبا. شما قبلاً در مورد تسلا مدل 3 می‌دانید که در تریم پرفورمنس قادر است مسافت یک چهارم مایل را در محدوده متوسط ​​11 ثانیه طی کند. این خودرو با یک Dodge Charger Hellcat روبرو می شود که همچنین قادر است در تریم استوک میانه های 11 ثانیه ای را اجرا کند. فورد موستانگ GT در محدوده پایین 12 ثانیه کمی کندتر است و فقط برای پوزخند، یک فورد اکسپلورر ST بزرگ در ترکیب وجود دارد. در یک روز خوب، ممکن است به 13 ثانیه برسد – مطمئنا برای یک SUV قابل توجه سریع است، اما نه از راه دور یک چالش برای هر یک از وسایل نقلیه ذکر شده در اینجا. یعنی به هر حال در انبار تریم است.