تعویض لامبورگینی آونتادور با شش سر اگزوز

17 عکس ها

لامبورگینی آونتادور در آستانه خداحافظی است. این خودروساز در سال 2021 تایید کرد که Ultimae آخرین هجوم موتور V12 تنفس طبیعی این برند خواهد بود. این شرکت در حال حاضر روی جایگزینی آونتادور کار می‌کند و یک ویدیوی جدید نمونه‌ای استتار شده از آزمایش را به تصویر می‌کشد.

ویدیوی جدید از کانال یوتیوب Varryx به اندازه آن تصاویر آشکار کننده نیست، اما برچسب های زرد رنگ ولتاژ بالا روی گلگیرهای عقب خودرو و فاسیا به راحتی قابل تشخیص هستند. لامبورگینی جدید با یک موتور V12 کاملاً جدید در پشت کابین وارد می‌شود که هوا را از طریق ورودی‌های بزرگ پشت درها می‌کشد که در این خودروی آزمایشی که بیشتر شبیه آونتادور SVJ فعلی است، قابل مشاهده نیستند.

عکس های جاسوسی جدید جانشین لامبورگینی آونتادور

استفان وینکلمن، مدیرعامل لامبورگینی در اوایل ماه جاری تایید کرد که این خودرو دارای یک موتور V12 الکتریکی خواهد بود. تصاویر جاسوسی نیز پیشرانه پلاگین خودرو را آشکار کرده است. عکس‌های داخلی جدید هفته گذشته نمایشگر ابزار دیجیتالی خودرو را نشان می‌دهد که نمونه اولیه را در حالت «هیبریدی» نشان می‌دهد. همچنین یک حالت تمام الکتریکی خواهد داشت و V12 با خط قرمز 8500 دور در دقیقه عرضه می شود.