تماشای Lewis Hamilton Go Off-Road With The Ineos Grenadier

36 عکس ها

در SUV قاب نردبانی، هر دو با یک گیربکس هشت سرعته ZF خودکار در یک SUV مجهز به سه قفل دیفرانسیل مانند مرسدس G کلاس کار می کنند. Grenadier تنها SUV جدیدی نیست که از موتورهای BMW استفاده می کند زیرا رنج روور و رنج روور اسپرت V8 N63 بزرگتر را از مونیخ دریافت می کنند.

احتمالاً داستان جالبی را در مورد چگونگی پیدایش گرنادیر شنیده اید. جیم رتکلیف در ابتدا می خواست حقوق دیفندر قدیمی را برای ادامه تولید بخرد، اما لندرور جواب منفی داد. او تصمیم گرفت همه چیز را در دستان خود بگیرد و همه جا را از پایه مهندسی کند. یک مناقشه حقوقی در پی داشت زیرا خودروساز متعلق به تاتا موتورز گفت که Grenadier بیش از حد شبیه دیفندر است، اما Ineos در نهایت برنده شد زیرا طراحی دیفندر اصلی هرگز علامت تجاری نداشت.

لوئیس همیلتون به‌خاطر مجموعه‌ای از سوپراسپرت‌های کم‌لوله‌اش شناخته می‌شود، اما به نظر می‌رسد که هنگام رانندگی از مسیر شکسته‌شده، پشت فرمان سواری گرنادیر لذت می‌برد. SUV شبیه جیمز باند بود و او یکی با چراغ‌های خاموش، مجموعه‌ای از LED‌های اضافی روی سقف و بزرگ‌ترین لاستیک‌های موجود برای همه‌جا سفارش داد. این آفرود توانمند کمی بیشتر از نوع خودروهایی که LH رانندگی می کند، بدنه بیشتری دارد، اما او تحت تاثیر میزان چسبندگی موجود قرار گرفت.