تویوتا هایلوکس AT44 یک کامیون هیولایی شش چرخ است که برای افراد افراطی ساخته شده است

برای بازگشت به چالش، Arctic Trucks یک دکل از تویوتا هایلوکس ساخت. این یک دکل AT44 است که به نام شرکت و لاستیک های مورد استفاده نامگذاری شده است، اما به جای اینکه فقط چهار محور داشته باشد، شرکت به دلایل مختلف یک محور سوم را اضافه کرد.

برای ساخت هایلوکس AT44 6×6، Arctic Trucks مجبور شد یک تویوتا هایلوکس را جدا کند. حدود 80 درصد از فریم با مواد قوی تری جایگزین شد، در حالی که 20 درصد به طور کامل بازسازی شد – هم برای تقویت شاسی و هم شخصیت دادن به کامیون. حدود 500 ساعت برای اصلاح دکل صرف شد، که شامل فرآیندهایی برای تقویت سیستم تعلیق و بهبود مرکز ثقل ماشین خارج از جاده است. همانطور که می دانید هر چه مرکز ثقل کمتر باشد از نظر آفرود بهتر است.

هایلوکس AT44 6×6 دارای موتور 3.0 لیتری دیزلی است که برای مصرف سوخت جت اصلاح شده است. این تضمین می کند که سوخت در دمای بسیار پایین -45 درجه فارنهایت (43- درجه سانتیگراد) همچنان قوی است.

Arctic Trucks قیمت تویوتا هایلوکس AT44 6×6 را در وب سایت خود اعلام نکرده است، اما ویدیوی بالا نشان می دهد که قیمت آن 275000 دلار است.منبع

این کامیون هیولایی که به عنوان هایلوکس AT44 6×6 شناخته می شود، برای افراطی ها ساخته شده است. سواری های مضحک توسط ماشین های بارکرافت در یوتیوب.

Arctic Trucks به دلیل ساخت دکل های هاردکور برای مقاصد به همان اندازه شدید شهرت یافته است. با این حال، شرکت ایسلندی در طول سفر خود در قطب جنوب در سال 2008 با چالش هایی مواجه شد.

در مورد اینکه چرا تصمیم برای تبدیل هایلوکس به 6×6 گرفته شده است، Arctic Trucks گفت که با شش چرخ در حال حرکت، شما کشش بیشتر و شناور بیشتری دارید، به علاوه می توانید بیشتر حمل کنید و شیب بیشتری داشته باشید.

برد کامیون نیز افزایش یافت. این خودرو دارای مخزن 750 لیتری سوخت است، در حالی که خود کامیون می تواند تا 1400 لیتر بشکه سوخت را حمل کند. البته، کامیون هیولا به مجموعه ای از لاستیک های 44 اینچی با دیواره های جانبی نرم مجهز شده است، زمانی که تیم مجبور به تخلیه لاستیک ها برای کشش بهتر است، مفید است.