تیزر ویدیویی BMW XM تایید می کند که در 27 سپتامبر عرضه می شود

ویدئوی زیر نگاه عمیق تری به مفهوم XM ارائه می دهد:

در حالی که ما ایده نسبتاً روشنی در مورد استایل بیرونی XM داریم، فضای داخلی بیشتر یک رمز و راز است. تصاویر آن در زیر استتار نشان می دهد که صفحه نمایش هایی برای سازها و سرگرمی های اطلاعاتی وجود دارد. داشبورد و کنسول وسط دارای روکش چرمی هستند.

15 عکس ها

در تیزر جدیدی از BMW XM، این برند تایید می کند که کراس اوور پرفورمنس آینده در 27 سپتامبر در ساعت 18:01 به وقت EDT عرضه می شود. ویدیوی همراه همچنین فرصت کوتاهی برای شنیدن دور خودرو فراهم می کند.

بعداً، نسخه قدرتمندتر ظاهراً با نام Black Label با قدرت 740 اسب بخار (552 کیلووات) و 737 پوند فوت (1000 نیوتن متر) عرضه خواهد شد.

ما قبلاً می دانیم که قدرت از یک موتور 4.4 لیتری توئین توربو V8 با پلاگین هیبریدی تامین می شود. 644 اسب بخار (485 کیلووات) و 650 پوند فوت (884 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. این راه‌اندازی در تست EPA محدوده رانندگی الکتریکی تخمینی 30 مایل (48 کیلومتر) را ارائه می‌کند. موتور از طریق یک گیربکس 8 سرعته اتوماتیک تولید شده توسط ZF کار می کند. این مدل ظاهراً XM 50e نام دارد.منبع عکس جاسوسی BMW XM 2023

تیم M می خواهد که این کراس اوور هندلینگ شبیه خودروهای اسپرت داشته باشد. دارای میله های ضد غلت فعال و فرمان تا 2.5 درجه چرخ عقب است. خریداران می توانند چرخ هایی به اندازه 23 اینچ تهیه کنند.

در ماه مه، Motor1.com این فرصت را به دست آورد تا نمونه اولیه XM را که حدود 90 درصد آماده تولید بود، رانندگی کند. ما نسبتاً تحت تأثیر قرار گرفتیم. براندون تورکوس نوشت: “XM ممکن است هنوز در حال توسعه باشد، اما در حال حاضر بهترین فرمان را در بین BMW در بیش از یک دهه گذشته دارد و دلیل آن این است که به وضوح از BMW های قدیمی تر تقلید می کند.”

طبق گزارش ها، تولید XM در ماه دسامبر در کارخانه BMW در اسپارتانبورگ، کارولینای جنوبی آغاز می شود. فروش در سال 2023 آغاز می شود. حداقل در اروپا، قیمت پایه طبق گزارشات بین 110000 تا 120000 یورو است.

ویدئوی تیزر نگاهی دیگر به طرح کلی جلوپنجره روشن XM، چراغ‌های روشنایی و چراغ‌های جلوی جداگانه ارائه می‌دهد. همه نشانه‌ها نشان می‌دهند که ظاهر خودروی تولیدی بسیار شبیه به کانسپت است، اما شکلی کمتر تراشه دار دارد.