جدیدترین تیزرهای فیات EV ممکن است به Electric 500 برای ایالات متحده اشاره کند


فیات همچنان برای اولین بار در نمایشگاه خودروی لس آنجلس که ما معتقدیم نسخه ای از 500 الکتریکی برای ایالات متحده است، به نمایش گذاشته است. چهار تصویر جدید از یک توییت (به زیر مراجعه کنید) آمده است.

عکس چراغ جلو قانع کننده ترین تصویر است. به نظر شبیه طراحی مدل برقی 500 در بازار اروپا است، اما شکل منحنی آن کاملاً یکسان نیست. دستگیره در نیز مشابه است.

تیزر قبلی حتی بیشتر از بینی را نشان می داد. باز هم شباهت های نزدیکی به 500 Electric موجود در اروپا وجود داشت. ممکن است فقط زاویه باشد، اما بدنه بالای چراغ جلو در آن تصویر صاف تر به نظر می رسد.

500 Electric فعلی در نمایشگاه خودروی ژنو در مارس 2020 معرفی شد. پیشرانه آن از یک موتور الکتریکی با قدرت 118 اسب بخار (88 کیلووات) و 162 پوند فوت (220 نیوتن متر) تشکیل شده است. این برای رسیدن به 62 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت) در 9.0 ثانیه و حداکثر سرعت 93 مایل در ساعت (150 کیلومتر در ساعت) کافی است. باتری 42 کیلووات ساعتی در ارزیابی WLTP برد 199 مایل (320 کیلومتر) را فراهم می کند. همچنین مدلی با باتری 24 کیلووات ساعتی وجود دارد که 115 مایل (185 کیلومتر) را طی می کند.

در داخل، اروپایی 500 Electric دارای یک صفحه ابزار دیجیتال 7.0 اینچی و یک صفحه نمایش 10.25 اینچی اطلاعات سرگرمی است. کنسول وسط دارای یک ردیف دکمه فیزیکی و فضای ذخیره سازی بزرگ است.

به دنبال مدل سه در، فیات نسخه ای را با درب کوچک خودکشی در یک طرف برای دسترسی آسان تر به صندلی عقب معرفی کرد.

فیات هنوز اعلام نکرده است که کدام 500 نسخه الکتریکی در ایالات متحده موجود خواهد بود. به نظر می رسد مدل سه در با باتری بزرگ، محتمل ترین مدلی باشد که ارائه می شود، زیرا برای بیشترین مخاطبان جذاب است. در حال حاضر، ما نمی توانیم پیکربندی های دیگر را برای فروش رد کنیم.

یک نسخه هاچ داغ آبارت از 500 Electric در 22 نوامبر معرفی شد. هنوز هیچ جزئیات فنی رسمی در مورد آن وجود ندارد، اما سابقه این برند نشان می دهد که این مدل ممکن است قدرت بیشتری داشته باشد و هندلینگ بهتری داشته باشد. ما در حال حاضر جزئیاتی در مورد در دسترس بودن این خودرو در خارج از اروپا نداریم.منبع