حکاکی روی چوب Jeep Wrangler Rubicon 392 برای فتح موآب آماده است

این نسخه چوبی 392 ساخته و به نمایش درآمده است هنر نجاری، گفته می شود که اسیر “زیبایی و قدرت آن” است. یوتیوبر ویتنامی در گذشته چندین مدل ماشین چوبی دیگر ساخته است و رانگلر روبیکون چهار در با موتور V8 تفاوتی ندارد. برای کل مدت نه دقیقه، ویدیوی بالا باید کل فرآیند ساخت مدل نورد از بلوک های چوبی را به شما نشان دهد.

29 عکس ها

اما اگر پیگیر هستید، ممکن است بخواهید مستقیماً در صفحه فیس بوک آنها با آنها تماس بگیرید.

اکثر نظر دهندگان این ویدیو علاقه مند به خرید یک مدل رانگلر روبیکون 392 با حکاکی روی چوب هستند. اگر شما هم یکی از آنها هستید، خبر بدی برایتان داریم. برخلاف گذشته، هنر نجاری در زمان نگارش این مقاله، آثار خود را از طریق صفحه Etsy خود نمی فروشد.

اگرچه فقط یک مشکل وجود دارد – بسیار گران است. به طور خاص، Wrangler Rubicon 392 Launch Edition با قیمت گزاف 73500 دلار عرضه شد که به طور قابل توجهی حتی بیشتر از Ram TRX بود. هزینه 1495 دلاری مقصد را نیز به آن اضافه کنید و به 74995 دلار برای رانندگی در خانه آفرود با موتور Hemi نیاز دارید.

برای کسانی که هنوز قادر به انجام این خرید بزرگ نیستند، گزینه مقرون به صرفه تری وجود دارد و آن این است – مدل Wrangler Rubicon 392 ساخته شده از چوب.منبع

چیزی که ما در مورد این مدل چوبی دوست داریم شفاف بودن پنجره هاست که به شما امکان می دهد بدون باز کردن درها به داخل کابین نگاه کنید. و اگر چیزی بین چشمان خود و فضای داخلی را دوست ندارید، نسخه حکاکی شده روی چوب مانند نمونه واقعی دارای پانل های قابل جابجایی است.