خریداران Lotus Emira مستقیماً از کارخانه تحویل می گیرندمنبع

“وقتی به هتل رسیدم، توسط یک نگهبان امنیتی فوق‌العاده دوستانه که نام من را می‌دانست، می‌دانست که دارم یک امیر را می‌گیرم، از من استقبال کرد و به من تبریک گفت! کودیتوواکو گفت. “این احساس بسیار خوبی بود و ارزش آن را داشت که ساعت 4 صبح از ادینبورگ به پایین پرواز کنید.”

مشتریان در بریتانیا اکنون می توانند Lotus Emira خود را مستقیماً از کارخانه تحویل بگیرند. Shaan Kodituwakku اولین مشتری بود که این کار را انجام داد و Emira V6 First Edition خود را که در Hethel Yellow به پایان رسید، انتخاب کرد. تجربه Factory Collection یک گزینه در دسترس برای مشتریان Emira مستقر در انگلستان است که شامل گشت و گذار در مراکز تولید تعمیرات اساسی این شرکت، مرکز تولید چپمن نیز می شود.

لوتوس Emira را در سال 2021 معرفی کرد و جزئیات مربوط به ایالات متحده در سال بعد از آن منتشر شد. Emira V6 First Edition دارای موتور 3.5 لیتری V6 تویوتا است که برای تولید 400 اسب بخار قدرت (298 کیلووات) و 310 پوند فوت (420 نیوتن متر) گشتاور با گیربکس دستی سوپرشارژ می شود. ارتقاء به خودکار، گشتاور خروجی را به 317 پوند فوت (430 نیوتن متر) افزایش می دهد. این کوپه به ترتیب در 4.3 و 4.2 ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت (96 کیلومتر در ساعت) می رسد.

11 عکس ها

Emira همچنین با موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ AMG عرضه می شود. این آسیاب 360 اسب بخار (280 کیلووات) تولید می کند که بسیار کمتر از AMG A45 S است که در آن 416 اسب بخار (310 کیلووات) تولید می کند. لوتوس مدل 4 سیلندر Emira را به عنوان نسخه اول عرضه می کند که به این خودرو چرخ های 20 اینچی و رنگ دو رنگ می دهد.

این تجربه با تور عمیق آغاز می شود و به مشتریان “تجربه واقعی از نزدیک و شخصی کف کارخانه” را می دهد. پس از آن، مشتری خودروی خود را تحویل می‌گیرد و پس از آن فرآیند تحویل شامل نمایش ویژگی‌ها و فناوری‌های مختلف خودرو انجام می‌شود. لوتوس مراسم را با قاب عکسی از امیر مشتری به عنوان سوغات روز به پایان می رساند.

روش 1 : فیدهای rss را با استفاده از یک افزونه غیرفعال کنید.