خودروی مسابقه‌ای نیسان Z GT4 در سال 2023 وارد مسیر می‌شودمنبع

6 عکس ها

همانطور که گفته شد، Z GT4 بر اساس Z استاندارد است اما برای رقابت اصلاح شده است. Nismo Racing Division موتور را تنظیم کرد، شاسی و سیستم تعلیق را بهینه کرد و آیرودینامیک را تا حد مقررات افزایش داد. نیسان Z GT4 را به عنوان یک خودروی مسابقه ای معرفی می کند که “در دسترس رانندگان علاقه مند و حرفه ای ها سخت است.”

مشخصات دقیق نیسان Z GT4 در نمایشگاه SEMA 2022 در ایالات متحده، که در تاریخ 1 تا 4 نوامبر 2022 برگزار می شود، فاش خواهد شد. تحویل در نیمه اول سال 2023 آغاز خواهد شد، بنابراین انتظار می رود این خودروی مسابقه ای کاملاً جدید وارد بازار شود. آهنگ های آن زمان

نیسان Z GT4 در تاسیسات مهندسی نیسمو و در جلسات متعدد مسیر توسعه یافت. خودروی آزمایشی در مسابقه 24 ساعته فوجی در ماه ژوئن نیز بخشی از توسعه ماشین مسابقه رسمی و همچنین در رویدادهای اضافی سری Super Taikyu در Motegi و موارد دیگر بود.

به دنبال یک تیزر غیرمنتظره چند روز پیش، شرکت خودروسازی نیسان و شرکت نیسان موتور اسپورت و سفارشی سازی (NMC) امروز جدیدترین خودروی مسابقه ای خود، نیسان Z GT4 را معرفی کردند. خودروی مسابقه‌ای GT4 بر اساس مشخصات تولید Z، بر اساس شایستگی‌های کوپه کاملاً جدید ساخته شده و برای آماده شدن برای پیست بهینه‌سازی شده است.

اشوانی گوپتا، مدیر عامل نیسان، گفت: “موتور اسپرت برای نیسان بیانگر علاقه و تخصص بی‌نظیر ما است. نیسان Z همچنان جایگاه خود را به عنوان یک خودروی اسپرت هیجان‌انگیز حفظ می‌کند که رانندگان را با دینامیک رانندگی و پیشرانه انعطاف‌پذیر خود مجذوب خود می‌کند.” ما مطمئن هستیم که این نیسان Z رده GT4 آماده برای پیست، آماده نوشتن فصل دیگری از میراث 50 ساله سرعت نیسان Z خواهد بود.