خودروی مشتری بوگاتی Centodieci در ترافیک ظاهر شد

اولین خودرو از مجموع ده سوپراسپرت بوگاتی سنتودیسی در اوایل سال جاری به مالک جدیدش تحویل داده شد. پس از یک فرآیند طولانی و پیچیده آزمایش، آماده سازی و مونتاژ، یکی از گران ترین و قدرتمندترین محصولات صنعت خودرو در حال حاضر در جاده های سراسر اروپا در دسترس است. و منظور ما به معنای واقعی کلمه این است – این ماشین خاص اخیراً در ترافیک توسط دوربین گرفته شده است.

13 عکس ها

Centodieci به عنوان ادای احترام به بوگاتی EB110 عرضه شد و اولین نمونه تحویل شده به مشتری با همان رنگ آبی EB110 به پایان رسید. این یک ترکیب رنگی بسیار سنتی برای شرکت فرانسوی است و صاحب Centodieci همچنین دارای یک EB110 GT است که در همان رنگ ها به پایان رسیده است. این خودروساز قصد دارد تنها 10 نمونه از Centodieci را مونتاژ کند و همه قبلاً برای آنها صحبت شده است. این ابرخودروی مبتنی بر Chiron حداقل 8.8 میلیون دلار قیمت دارد.

بوگاتی سنتودیسی، اولین نسخه تحویل شد

یوتیوبر 912fordgt درست در زمان مناسب در مکان مناسب برای فیلمبرداری از اولین مشتری Centodieci بود. توضیحات ویدیو شامل اطلاعاتی در مورد مکان شلیک این سوپراسپرت نیست، اما ما کمی تحقیق کردیم و به این نتیجه رسیدیم که ویدیو از کرواسی است. تا آنجا که ما اطلاع داریم، اخیراً باشگاه مالکان سوپراسپرت در زاگرب گردهمایی داشته و احتمالا بوگاتی نیز در این رویداد شرکت کرده است.