در اینجا مفهوم Dodge Charger Daytona SRT EV چگونه به نظر می رسد

دوج در حال حاضر نحوه عملکرد سیستم اگزوز Fratzonic Chambered را توضیح نداده است. با این حال، خودروساز گفته است که باید صدای اگزوز تا 126 دسی بل تولید کند که باید به اندازه هلکت V8 در دریچه گاز کامل باشد. پس از همه، دوج آن را به عنوان “واقعا کر کننده” و یک ماشین عضلانی توصیف می کند که “صدایی که نمی توانید تصور کنید” را تولید می کند.

از ویدیو، اگزوز Fratzonic EV صدایی آشنا تولید می کند – صدایی شبیه به KITT از آن شوالیه سوار اما قوی تر و عصبانی تر است، به خصوص وقتی دریچه گاز را باز می کنید. همچنین صدای جوی عمیقی از این منظره به گوش می رسد، اما مطمئن نیستیم که صدای بیکار خودرو EV باشد.

59 عکس ها

هر چند یک چیز مسلم است. هر آنچه که Dodge با عملکرد الکتریکی آینده خود آماده می کند، با لیست فعلی خودروهای برقی موجود در حال حاضر متفاوت خواهد بود. به نظر می رسد یکپارچهسازی با سیستمعامل خوشمزه در خارج فقط یک امتیاز است، که باعث می شود آرزو کنیم بیشتر عناصر مفهومی به تولید برسند.منبع

Dodge Charger Daytona Concept EV که ساعاتی پیش معرفی شد، پیش نمایشی از عملکرد الکتریکی آینده این خودروساز است. علیرغم اینکه این کانسپت توسط یک موتور الکتریکی (یا موتورها؟)، یک سیستم اگزوز Fratzonic Chambered ارائه می شود که قرار است صدا تولید کند.

خوشبختانه، Stellantis وقت را تلف نکرد و ویدیویی از Charger Daytona Concept EV منتشر کرد که شامل فیلم‌های دویدن است. ما ویدیو را در بالای این صفحه جاسازی کردیم.