راننده هوندا سیویک به طور تصادفی با مرد بی حرکتی که روی کاپوت است از آنجا دور می شود

ما چشم و گوش خود را برای هر گونه پیگیری در این صحنه واقعاً عجیب باز نگه خواهیم داشت. در ضمن، همه در آنجا ایمن بمانید.منبع

مطمئناً چیزی است که شما هر روز نمی بینید، و متأسفانه، ما نمی توانیم اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع پیدا کنیم. WJLA گزارش می دهد که بلر هرگز به پلیس اطلاع نداده است و هیچ گزارش دیگری مبنی بر رانندگی وسایل نقلیه در منطقه DC با کسی که در جلو پراکنده شده است وجود ندارد. ما نمی‌توانیم صدایی به جز حرکت بلر در این ویدیو بشنویم، بنابراین هیچ راهی وجود ندارد که بدانیم آیا این یک دعوای خانگی، تلاش برای سرقت یا حمله، یک شوخی در شبکه‌های اجتماعی، یا نوع دیگری از دیوانگی بوده است. کافی است بگوییم، رانندگی با کسی که دراز کشیده است هر جا در بیرون ماشین ایده خوبی نیست.

این بود که بلر شروع به ضبط این حادثه کرد و یعنی وقتی راننده تصمیم گرفت با مردی که هنوز سوار ماشین بود به بیرون برود. پست توییتری او در بالا حاوی این ویدیو است که مرد را بدون حرکت روی کاپوت و شیشه جلوی یک سیویک نسل نهم نشان می دهد. راننده به آرامی خود را به خیابان می کشد، قبل از اینکه به یک تقاطع نزدیک بپیچد، کمی مکث کند، به راست بپیچد و به راه خود ادامه دهد – زیورآلات کاپوت انسان و همه چیز. این ویدئو در حالی به پایان می رسد که ماشین از دید خارج می شود.

در بعدازظهر 5 اکتبر، کاربر توییتر پل بلر مردی را دید که ظاهراً روی کاپوت هوندا سیویک روبروی خانه اش در واشنگتن دی سی خوابیده یا بیهوش شده است. به گزارش WJLA News، این صحنه حدود 20 دقیقه ادامه داشت تا اینکه مرد از ماشین پیاده شد و شروع به لگد زدن کرد. بلر در صحبت با WJLA News می گوید که در آن لحظه مشخص بود که یک راننده داخل ماشین است. مشخص نیست که آیا راننده تمام مدت در آنجا بوده است یا خیر.

اکتبر به این معنی است که هالووین در حال آمدن است، و معمولاً حداقل یک یا دو اتفاق عجیب در زندگی روزمره مردم رخ می دهد. مسلماً، این موقعیت‌ها معمولاً ماهیت بی‌گناهی دارند، مانند همسایه‌های شما که لباس چاشنی پوشیده‌اند و اوبر را به مهمانی می‌برند. حادثه ای که در اینجا مشاهده می شود، به وضوح آن حال و هوای معصومانه را ندارد، و صادقانه بگویم، پشت سر آن داستان چندانی وجود ندارد.