رانندگی با مرسدس AMG One را در این ویدیوی POV تجربه کنید


با تعداد محدودی از تنها 275 دستگاه، اکثر مردم هرگز شانس رانندگی هایپرکار مرسدس-AMG One را نخواهند داشت. این ویدیو با ارائه یک نمای اول شخص از چرخاندن ماشین در اطراف Circuit de Barcelona-Catalunya، کمی از این میل را برطرف می کند. موقعیت دوربین حتی قسمت بالایی کلاه ایمنی راننده را نشان می دهد که باعث می شود تجربه واقعی تر به نظر برسد.

AMG One شگفت انگیز به نظر می رسد، که منطقی است زیرا دارای موتور فرمول یک است. موتور 6 سیلندر 1.6 لیتری توربوشارژر به تنهایی 566 اسب بخار (422 کیلووات) قدرت تولید می کند و دور موتور را به 11000 دور در دقیقه می رساند.

چهار موتور الکتریکی قسمت دیگر پیشرانه است. دو چرخ جلو را نیرو می دهند، یکی به موتور احتراقی کمک می کند و دیگری به توربو کمک می کند. در مجموع، AMG One برای 1049 اسب بخار (782 کیلووات) خوب است. در حالی که در این ویدیو نمایش داده نمی شود، باتری لیتیوم یونی 8.4 کیلووات ساعتی می تواند تنها با برق EV خودرو را برای مسافت 11 مایل (18 کیلومتر) تغذیه کند.

AMG One نیز در پیست به نظر می رسد. باز هم، این دقیقاً همان چیزی است که باید باشد. فقط با سرعت 31 مایل در ساعت (50 کیلومتر در ساعت)، بدن بالابر تولید نمی کند. در جلو، در گلگیرها و در بال عقب، عناصر آئرو فعال وجود دارد. سیستم تعلیق یک میله فشاری با پایه های قابل تنظیم است.

پیست بارسلونا-کاتالونیا یک مسیر طولانی دارد که راننده می تواند AMG One را آزاد کند. این هایپرکار می تواند در 2.9 ثانیه به سرعت 62 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت) و در 7.0 ثانیه به سرعت 124 مایل در ساعت (200 کیلومتر در ساعت) برسد. حداکثر سرعت 219 مایل در ساعت (352 کیلومتر در ساعت) است.

در آگوست 2022، اولین AMG One با مشخصات تولیدی از خط تولید خارج شد. این شرکت هر کدام را با دست در یک مرکز در کاونتری انگلستان مونتاژ می کند.

یک ویدئوی جاسوسی در ماه اوت نشان داد که مرسدس بنز در حال ارزیابی یک خودرو در پیست نوربرگ رینگ است. این کلیپ این احتمال را افزایش داد که شرکت آماده می شود تا با این هایپرکار در اطراف Nordschleife برای رکورد زدن دور خود حرکت کند. سریعترین زمان کنونی 6 دقیقه و 43.0 ثانیه از یک پورشه 911 GT2 RS با اجزای ارتقا یافته Manthey Racing است.منبع