رندر آئودی A3 E-Tron نگاهی به آینده الکتریکی پلاک نام دارد

اگرچه در اینجا توضیح داده نشده است، اما با توجه به طرح جدید مدل برقی، انتظار داریم یک تغییر اساسی در فضای داخلی A3 E-Tron ایجاد شود. ویژگی های فنی بیشتری از آئودی های بزرگتر نیز در مدل جمع و جور انتظار می رود.

آئودی A3 از سال 1996 وجود داشته است. طی چهار نسل، اسپورت بک جمع و جور (هاچ بک) و در نهایت سدان همیشه از یک موتور احتراق داخلی استفاده می کنند. در مدل نسل سوم خود، یک موتور الکتریکی در خط تولید معرفی شد.منبع

اطلاعات فنی در مورد A3 E-Tron در حال حاضر کمیاب است. با این حال، شایعات حاکی از آن است که این پلت فرم جدید سیستم های مقیاس پذیر (SSP) پشتیبانی می شود. SSP در سال 2021 به عنوان معماری آینده گروه فولکس واگن معرفی شد که می تواند از باتری های فوق کارآمد و سیستم های کمک رانندگی پیشرفته پشتیبانی کند. این زیربنای تمام خودروهای گروه فولکس واگن در عصر الکتریکی خواهد بود – به جز پورشه که از پلت فرم EV خود استفاده می کند.

آئودی تایید کرده است که جلوپنجره تک فریم را حتی در خودروهای برقی خود حفظ خواهد کرد. مورد استفاده شده در این رندر دارای درج های مشکی با دریچه های کاری است که هوا را برای خنک کردن ترمزها هدایت می کند. چراغ‌های LED در اینجا واضح‌تر و زاویه‌دارتر هستند، در حالی که ما فکر می‌کنیم در مدل‌های آینده آئودی به‌جای آینه‌های سنتی از دوربین‌ها استفاده گسترده‌تر خواهد شد.

4 عکس ها

همانطور که گفته شد، ما انتظار داریم آئودی A3 بعدی کاملاً برقی باشد و نام A3 E-Tron را به تبعیت از نام تجاری این برند برای خودروهای برقی خود یدک بکشد. ما تصور می کنیم A3 الکتریکی در این رندر غیر رسمی چگونه می تواند باشد.

اما در سال 2026 چنین نخواهد بود. آئودی تایید کرده است که از همان سال، تمام خودروهایی که این برند آلمانی روانه بازار خواهد کرد، کاملاً با باتری کار خواهند کرد و تولید خودروهای مجهز به ICE در سال 2033 به پایان می رسد. این مصادف است با نسل پنجم آئودی A3 که عرضه خواهد شد. زمانی بین 2026 تا 2027.