رندر نسل بعدی BMW X3 طراحی کراس اوور تراشه‌دار را نشان می‌دهد


بیش از یک هفته پیش، اولین نگاهی به نسل بعدی BMW X3 داشتیم. یک پوشش استتاری محکم و مقداری روکش پوشیده بود، اما رندرهای جدید و غیررسمی همه اینها را در تلاش برای پیش‌بینی ظاهر کراس اوور جدید در زمان عرضه از بین می‌برد.

رندرهای جدید یک کراس اوور شیک را نشان می دهد که از طراحی اسکنه ای استفاده می کند. جلوپنجره بلندتر از مدل فعلی است و بالای طراحی سپر جلویی تهاجمی قرار دارد که ظاهر X1 جدید را تقلید می کند. رندرها تعیین آن را دشوار می کند، اما X3 جدید می تواند کمی بزرگتر از مدلی باشد که جایگزین خواهد شد.

رندرها نمای عقب را نشان نمی دهند، اما قسمت پشتی باید شبیه دیگر کراس اوورهای جدید BMW باشد. X3 جدید می تواند با سپر عقب تهاجمی مشابه آنچه در X1 جدید نشان داده شده است وارد بازار شود.

ما فضای داخلی را ندیده ایم و رندرها هم آن را نشان نمی دهند. با این حال، ما انتظار داریم که X3 بازسازی‌شده از مدل‌های دیگر BMW پیروی کند تا از سبک داخلی IX جدید استفاده کند، به این معنی که این کراس اوور باید دارای صفحه نمایش دوگانه و جدیدترین نرم‌افزار iDrive 8 بی‌ام‌و باشد.

جزئیات پیشرانه هنوز یک راز است، اما ما انتظار داریم که BMW انتخاب های مختلفی از جمله مدل های هیبریدی پلاگین و EV خالص را ارائه دهد. X3 M داغ‌تر نیز باید بازگردد، و با یک پیشرانه هیبریدی قدرت بزرگی داشته باشد. X3 M فعلی دارای یک موتور 3.0 لیتری دو توربوشارژر 6 سیلندر مستقیم است که 503 اسب بخار قدرت (375 کیلووات) و 479 پوند فوت (649 نیوتن متر) گشتاور در مشخصات رقابتی ارائه می کند که می تواند SUV را به 60 مایل در ساعت برساند. 96 کیلومتر در ساعت) تا 4.0 ثانیه.

عکس های جاسوسی اولین نگاه ما به کراس اوور جدید بود و ما شک داریم که به زودی شاهد معرفی آن باشیم. ما حداقل یک سال انتظار رونمایی نداریم و معتقدیم این مدل تا سال مدل 2024 به فروش نخواهد رسید. ب ام و به تازگی X3 را برای مدل سال 2022 به روز کرد و به کراس اوور استایل جدید، فناوری بیشتر و تغییرات دیگر داد.منبع