رنگ دو رنگ پورشه 911 داکار 34 ساعت طول می کشد

البته 911 داکار به سادگی شبیه یک ماشین کلاسیک سافاری نیست. پورشه سیستم تعلیق را دوباره تنظیم می کند و یک بالابر دو اینچی اضافه می کند که با فعال شدن سیستم بالابر الکترونیکی به بیش از سه اینچ افزایش می یابد. این خودرو بر روی لاستیک‌های سراسری پیرلی اسکورپیون که مخصوص 911 داکار ساخته شده‌اند، سوار می‌شود و در عقب، همان موتور 473 اسب‌بخاری دو توربوشارژ تخت شش‌گانه استفاده شده در 911 GTS را خواهید دید.

در صحبت با پورشه در نمایشگاه خودروی لس آنجلس، متوجه شدیم که در مجموع تقریباً 34 ساعت طول می کشد تا این درمان دو رنگ انجام شود. این بخشی از بسته طراحی Rallye است و همچنین شامل نوارهای گسترده ای است که توسط Porsche Exclusive Manufaktur مدیریت می شود.

هنگامی که همه چیز خشک شد، بدنه 911 داکار برای مونتاژ به خط تولید فرستاده می شود اما این پایان فرآیند خاص نیست. 911 تکمیل شده سپس برای فرآیند فویلینگ به تولیدکننده انحصاری پورشه می رود. این امر مستلزم جداسازی جزئی بدنه است و 8.5 ساعت دیگر به فرآیند اضافه می کند. هنگامی که ماشین دوباره جمع شد، یک بازرسی نهایی انجام می شود و سپس برای حمل و نقل به فروشنده پوشانده می شود.منبع پورشه 911 داکار 2023

نمای بیرونی رتروتاستیک برجسته‌ترین پکیج طراحی رالی است که 28470 دلار به قیمت پایه 223450 دلاری 911 داکار اضافه می‌کند. این بسته همچنین شامل صندلی‌های مشکی با کمربندهای ایمنی Shark Blue و تزئینات سرامیکا می‌شود، اگرچه ما گمان می‌کنیم که بخش عمده‌ای از هزینه صرف رنگ‌سازی پیچیده می‌شود.