ساخت لگو فورد F-150 لایتنینگ سایز واقعی بیش از 1600 ساعت طول می کشد.

ریزورت لگولند فلوریدا از جدیدترین جاذبه خود رونمایی کرده است: فورد F-150 لایتنینگ در اندازه واقعی که از آجرهای لگو ساخته شده است. این جدیدترین اضافه شده به ناوگان ساخت آجر لگو در پارک موضوعی است.

طبق گفته ریزورت لگولند فلوریدا، جدیدترین جاذبه آن اولین و بزرگترین مدل خودروی الکتریکی است که در حال حاضر در هر پارک لگولند در آمریکای شمالی به نمایش گذاشته شده است. برای یادآوری، یک فراری F40 در اندازه واقعی در ماه مه وارد لگولند کالیفرنیا شد و از بیش از 358000 آجر استفاده کرد.

20 عکس هامنبع

ماکت لگو لایتنینگ فورد F-150 در اندازه واقعی در حال حاضر در پارک موضوعی روبروی مدرسه رانندگی فورد به نمایش گذاشته شده است. این جاذبه به بازدیدکنندگان 6 تا 13 ساله اجازه می‌دهد تا به عنوان پلیس، آتش‌نشان، رانندگان تاکسی یا هر راننده‌ای که انتخاب می‌کنند، در شهر لگو رانندگی کنند. آنها حتی می توانند با قبولی در آزمون رانندگی، گواهینامه رانندگی شخصی لگولند را در فروشگاه آموزشگاه رانندگی دریافت کنند.

می‌توانید خلاصه‌ای از ساخت لگو را از طریق ویدیویی که توسط Legoland Florida Resort در صفحه فیس‌بوک خود ارسال شده است، تماشا کنید.

بلیط لگولند فلوریدا ریزورت از 84.99 دلار برای هر نفر برای یک روزه شروع می شود که می توانید از قبل خریداری کنید. قیمت هر بلیط بر اساس روز و نوع بلیط متفاوت است.

این ماکت 1:1 با الگوی فورد F-150 لایتنینگ لاریات در طراحی کابین خدمه چهار در، دارای تخت کامیونی با اندازه کامل، تخته‌های دونده و چراغ‌های کاری است. لگو می گوید که ساخت این مدل به 15 استاد بیلدر نیاز داشته است که کار آن در ماه ژوئیه در دفتر مرکزی گروه لگو در ایالات متحده در انفیلد، کانکتیکات آغاز شد.