شبکه سوپر کروز گسترده که به تاهو، حومه شهر، یوکان، اسکالید می‌آید

جنرال موتورز سوپر کروز بعد

شورولت بولت EUV، کادیلاک CT6، و XT6 با سوپر کروز پیشرفت کاملی در جاده‌های پشتیبانی‌شده ندارند. در عوض، این مدل‌ها تنها 20000 مایل پوشش اضافی دارند.

سال گذشته، این خودروساز با داشتن توانایی پوشش دادن تمام جاده های آسفالت شده در ایالات متحده و کانادا، اولترا کروز را به عنوان گام بعدی معرفی کرد. سدان برقی Cadillac Celestiq جزو اولین خودروهایی خواهد بود که این فناوری را در اختیار دارد. تولید آن از دسامبر 2023 آغاز خواهد شد.

وسایل نقلیه مجهز به سوپر کروز زیر دارای عملکرد اضافی هستند:

جنرال موتورز سوپر کروز پس از توسعه

جنرال موتورز سوپر کروز قبل

پس از این SUV ها، خودروهای الکتریکی تولید شده توسط جنرال موتورز از طریق به روز رسانی هوایی آینده، ارتقای Super Cruise را دریافت می کنند. در اطلاعیه این شرکت اعلام نشده است که نرم افزار جدید چه زمانی عرضه می شود.

جنرال موتورز در سال 2021 اصطلاح “Hyper Cruise” را علامت تجاری کرد. در پرونده گفته شد که برای “رانندگی خودکار” است، اما مدارک برای Super Cruise و Ultra Cruise آنها را برای رانندگی “نیمه خودگردان” ذکر کرده است. این شرکت تاکنون هیچ برنامه کاربردی برای این فناوری اعلام نکرده است.منبع

GM Super Cruise قبل از توسعه

جنرال موتورز در ماه آگوست از گسترش شبکه سوپر کروز خبر داد. نقشه های بالا تفاوت قابل توجهی در پوشش را نشان می دهد. این ارتقا، پشتیبانی کلی از بیش از 400,000 مایل (643,738 کیلومتر)) جاده در ایالات متحده و کانادا را می گیرد که 200,000 مایل (321,869 کیلومتر) بزرگراه های قابل اجرا را دو برابر می کند.

جنرال موتورز سوپر کروز را فراتر از افزودن جاده های پشتیبانی شده بهبود داده است. در سال 2021، سیستم CT4، CT5 و Escalade را به‌روزرسانی کرد تا به درخواست راننده تغییر خطوط خودکار را انجام دهد. فناوری منتظر یک باز شدن امن در ترافیک بود و این حرکت را انجام داد.

جنرال موتورز در اواسط نوامبر 2022 شروع به معرفی شبکه جاده ای توسعه یافته سوپر کروز خود خواهد کرد. اولین خودروهای ارتقا یافته، شاسی بلندهای فول سایز با تاریخ ساخت از 3 اکتبر 2022 خواهند بود.