شناسه فولکس واگن Buzz به اتوبوس امدادرسان EV تبدیل شد

شناسه. Buzz پلتفرمی است که به راحتی می توان آن را به انواع مختلف ون تبدیل کرد و بخش خودروهای تجاری این شرکت تعدادی شناسه را به نمایش می گذارد. وسایل نقلیه مبتنی بر Buzz در طول IAA Transportation 2022 در هانوفر، آلمان.

سایر وسایل نقلیه از بخش LCV این خودروساز که در طول رویداد تخصصی در هانوفر به نمایش در خواهند آمد شامل کامیون کاملاً جدید آماروک است که زیرساخت ها و فناوری های خود را با فورد رنجر جدید به اشتراک می گذارد. همچنین یک وسیله نقلیه مبتنی بر Multivan برای حمل و نقل مسافر و کالا به طور همزمان به نمایش گذاشته خواهد شد که توسط یک شرکت هلندی به نام Snoeks طراحی و ساخته شده است. یک کارگاه سیار دوچرخه الکترونیکی از شرکت آلمانی Kogel/Flexmo نیز در میان تعدادی از خودروهای کمپر بر اساس محصولات مختلف فولکس واگن به نمایش گذاشته خواهد شد.

شناسه فولکس واگن  اتوبوس امدادگران Buzz

این نمایشگاه امروز با روز رسمی رسانه آغاز می شود و فولکس واگن بیش از 30 مدل در طول این رویداد خواهد داشت. احتمالاً جالب‌ترین مفهوم در قالب یک شناسه است. اتوبوس امدادگر Buzz، که ترکیبی از پیشرانه سازگار با محیط زیست مدل تولیدی با تجهیزات ویژه اضطراری است. نمونه اولیه با آلایندگی صفر با همکاری سازنده آلمانی روبنا، Bosenberg ساخته شده است.

فولکس واگن به گسترش خط تولید ID Buzz و ID آینده ادامه خواهد داد. Buzz GTX در حال شکل گیری به عنوان هیجان انگیزترین نسخه از تمام نسخه های جدیدی است که در حال حاضر در دست توسعه هستند. این خودروی خانواده سریع یک پیشرانه الکتریکی دو موتوره با حداکثر خروجی احتمالاً مطابق با شماره های ID.4 GTX و ID.5 GTX دریافت می کند. اگر این فرض درست باشد، اتوبوس برقی 295 اسب بخار (220 کیلووات) و 338 پوند فوت (460 نیوتن متر) به هر چهار چرخ خواهد داشت.

هیچ اطلاعات خاصی در مورد تجهیزات موجود در هواپیما وجود ندارد، اما از بیرون، شناسه. Buzz paramedic تقریباً شبیه مدل تولیدی است. بدیهی است که یک پوشش خاص و یک نوار نور اضافی روی سقف نصب شده است.منبع

شناسه. Buzz – اتوبوس فولکس واگن با باتری برای خانواده یا تجارت – از ژوئن امسال تولید شده است. این خودرو در حال حاضر از تقاضای زیادی از سوی مشتریان برخوردار است و خودروساز مستقر در وولفسبورگ می‌خواهد شتاب را بالا نگه دارد و برنامه‌هایی برای نسخه‌های خاص مختلف این مدل دارد.