شناسه فولکس واگن Xtreme Concept به عنوان آفرود برقی AWD معرفی شد

10 عکس ها

فولکس واگن می‌گوید این خودرو بر اساس یک خودروی آزمایشی ID.4 ساخته شده است که به آنچه در گالری پیوست می‌بینید تبدیل شده و بسته باتری اصلی را حفظ کرده است. مسئول این پروژه آندریاس ریکورث از بخش توسعه فولکس واگن بود. «ساخته شده توسط علاقه مندان در فولکس واگن برای ID. علاقه مندان،” این مفهوم در حال حاضر برای دریافت نسخه تولیدی برنامه ریزی نشده است.

فولکس واگن همچنین صدای رانندگی خاصی را ایجاد کرد که از طریق یک تولید کننده صدا در محفظه چرخ به بیرون خودرو منتقل می شود. ما نمی دانیم که این صدا دقیقاً چیست، اما تصور می کنیم که به گونه ای طراحی شده است که به وسیله نقلیه بدون آلایندگی روح ماجراجویی بیشتری بدهد. در داخل کابین، کاربردهای جدیدی به شکل درج آلکانترا، صندلی‌های جدید و لهجه‌های نارنجی جدید وجود دارد.

این دستگاه مبتنی بر ID.4 GTX است که به این معنی است که دارای سیستم چهار چرخ محرک است و تغییرات نرم افزاری اوج قدرت را با 87 اسب بخار (65 کیلووات) به 382 اسب بخار (285 کیلووات) افزایش می دهد. این کانسپت بر روی چرخ‌های آفرود ۱۸ اینچی آماده رالی سوار می‌شود و در مقایسه با تولید ID.4 GTX از سطح زمین بالاتر است. یک میله تصادف اضافی و یک سپر جلوی اصلاح‌شده، نمای جلویی قوی‌تری ایجاد می‌کند، در حالی که گلگیرهای جلو 50 میلی‌متری عریض‌تر ظاهر آفرود را تکمیل می‌کنند.منبع

در پشت بام، اکنون یک چراغ LED اضافی روی یک نوار اختصاصی قرار دارد. محافظت بیشتر از بدنه در هنگام عبور از مسیر توسط یک پوشش کامل آلومینیومی زیر بدنه ارائه می شود. یک محافظ آلومینیومی مخصوص نیز زیر سپر جلو کشیده شده است.

شناسه فولکس واگن  xtreme

حدود یک ماه پیش فولکس واگن از ID.4 2023 با قیمت پایه 38790 دلار برای مدل پایه جدید رونمایی کرد. این شرکت آلمانی اکنون در حال بررسی کارهایی است که این کراس اوور برقی می تواند در جاده های آسفالت شده با برخی تغییرات انجام دهد. با شناسه کانسپت Xtreme که امروز در لوکارنو رونمایی شد، فولکس‌واگن احتمالاً به‌روزرسانی‌های کارخانه و لوازم جانبی را پیش‌نمایش می‌کند که امیدواریم به زودی در دسترس مشتریان قرار گیرد.