شگفتی طراحان مک لارن پس از رانندگی با بوگاتی ویرون و شیرون

18 عکس ها

مانی خوشبین، غول املاک و مستغلات، به عنوان یک نقطه نرم برای مک لارن SLR شناخته شده است. (او صاحب 9 عدد است)، اما مجموعه او شامل تعدادی از مطلوب ترین ابرخودروهایی است که تا کنون ساخته شده است. به غیر از یک بوگاتی ویرون، او یک نسخه Hermes Edition از Chiron را برای همراهی با مدل های Huayra و Speedtail Hermes خود سفارش داد. وقتی صحبت از مک لارن شد، تاجر از دو تن از طراحان برتر ووکینگ دعوت کرد تا بوگاتی او را برای چرخش بیرون ببرند.

گذشته از داشتن یک ویرون و یک شیرون، مانی اتفاقاً بولید را نیز سفارش داده است. این خودرو که از ابتدای سال فروخته شده است، در اصل نسخه‌ای از شیرون است که تنها 1450 کیلوگرم وزن دارد، که برای یک هایپرکار با موتور 16 سیلندر عظیم شگفت‌انگیز است. تنها 40 دستگاه با قیمت 4 میلیون یورو (قبل از کسر مالیات) ساخته خواهد شد.منبع

مانی خوشبین به غیر از رانندگی دارایی گرانبهای خود، به افراد دیگر اجازه می دهد تا از ابرخودروهایش نمونه برداری کنند. الکس و استیو از تیم طراحی مک لارن این فرصت را داشتند که هر دو هیولای W16 را از مولشیم برانند و اجازه دهید بگوییم که آنها تحت تأثیر تجربه‌ای که بوگاتی ارائه می‌دهد تحت تأثیر قرار گرفتند. یکی 1001 اسب بخار قدرت دارد در حالی که دیگری 1500 اسب بخار قدرت دارد، بنابراین هر دو در لیگ چهار رقمی اسب بخار به همراه Speedtail خود مک لارن بازی می کنند.