طراحی بیرونی نسل بعدی لینکلن ناتیلوس در چین فاش شد


لینکلن قرار است نوتیلوس را اصلاح کند. نسل فعلی این کراس اوور لوکس به سال 2016 باز می گردد که به طور رسمی با نام MKX شناخته می شد. نام Nautilus در سال 2019 همراه با یک تغییر طراحی عظیم در بیرون انتخاب شد، در حالی که به روز رسانی کابین در سال 2020 ارائه شد.

کسانی که منتظر ناتیلوس بعدی بوده‌اند، مجبور نخواهند بود منتظر معرفی رسمی آن بمانند تا ببینند چه شکلی خواهد بود، زیرا وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین قبلاً این مدل را، هرچند غیررسمی، فاش کرده است. در اینجا اولین نگاه ما به نسل سوم لینکلن ناتیلوس است.

همانطور که می بینید، مدل نسل جدید شکل جلوپنجره را حفظ کرده است، اگرچه بزرگتر از قبل است. به نظر می رسد که در چین سه تیپ وجود خواهد داشت که فاکتورهای متفاوتی بر فقدان یا وجود لهجه های بدنه کرومی متمرکز شده است. نسخه ای نیز وجود دارد که با تم رنگ آمیزی دو رنگ ارائه می شود.

در همین حال، هر دو انتهای جلو و عقب با نوارهای LED تزئین شده اند که روی قسمت های خود قرار دارند و عناصر اصلی نور را به هم متصل می کنند. ناتیلوس با ظاهری اسپورت‌تر برای چینی‌ها، با سپر جلویی با طراحی تهاجمی همراه است. گزینه‌های چرخ‌ها نیز متفاوت است و به نظر می‌رسد که مشکی برای نوع اسپرت‌تر در نظر گرفته شده است.

البته این عکس ها برای ناوتیلوس عازم جمهوری خلق است. مطمئن نیستیم که آیا ایالات متحده استایل و تزئینات مشابهی خواهد داشت یا خیر، اما حداقل خریداران آمریکای شمالی اکنون می دانند که چه انتظاری دارند.

لینکلن تاریخ رونمایی رسمی نسل بعدی ناتیلوس را اعلام نکرده است. جزئیات پیشرانه مدل نسل بعدی نیز در زمان نگارش این مقاله کمیاب است. با این حال، با توجه به اینکه این مدل در حال حاضر در دست مقامات چینی است، مدت زیادی طول نمی کشد که این برند لوکس این مدل را به دنیا معرفی می کند.منبع