علائم تجاری فورد نام اسب تیره موستانگ در سراسر جهان


فورد هفته گذشته در یک علامت تجاری ولگردی کرد و آنها را در سراسر جهان برای یک موستانگ جدید بالقوه ثبت کرد. بیضی آبی نام تجاری Mustang Dark Horse را به خود اختصاص داده است و می تواند نامی برای بسته جدید Black Accent این شرکت باشد که برای این مدل در حال توسعه است.

هنگامی که فورد بسته جدید Black Accent را برای موستانگ در اوایل این ماه معرفی کرد، آبی بیضی یک تصویر تنها را در توییتر منتشر کرد که نشان پونی سیاه رنگ در پشت را نشان می داد. این شرکت همچنین مسابقه ای را برای درخواست نام های بالقوه برای بسته جدید برگزار کرد.

از 1 ژوئن تا 7 ژوئن اجرا شد و اکنون، چند هفته بعد، فورد نام تجاری Mustang Dark Horse را در سراسر جهان به ثبت رساند. صفحه مسابقه می گوید که فورد بیش از 25000 ارسال دریافت کرده است. فورد آن را در ایالات متحده، کانادا، اتحادیه اروپا، نیوزلند و استرالیا علامت تجاری کرد. فورد واقعاً پایه های خود را با این تریم پوشش می دهد. اگرچه این نام جدیدی برای مدل است، اما این اولین بسته مشکی S550 موستانگ نیست.

فورد بسته Stealth را روی موستانگ برای مدل 2022 عرضه کرد که نشان سیاه دو در، رینگ‌های 19 اینچی آبنوس سیاه و درپوش آینه‌های جانبی تیره را به آن اختصاص داد. فورد حتی کمتر به داخل کابین کمک کرد و صفحات رک نورانی و روکش مشکی مات/براق را برای نشان پانل ابزار اضافه کرد.

فورد این پکیج را روی نسخه 310 اسب بخاری (231 کیلووات) اکوبوست ارائه کرد و مشخص نیست که آیا فورد بسته جدید Dark Horse را روی GT با موتور V8 ارائه خواهد کرد یا خیر. با این حال، GT اغلب نشان GT را بین چراغ‌های عقب می‌بندد و تصویر تیزر نشان پونی در حال اجرا را نشان می‌دهد.

این توییت نشان داد که این خودرو نشان‌های مشکی و رینگ‌های آلومینیومی مشکی را دریافت خواهد کرد. ما انتظار داریم فورد ارتقاهای بصری دیگری را در داخل و خارج انجام دهد، اما انتظار هیچ چیز خیلی بزرگی نداریم. بسته Stealth سال گذشته احتمالاً نشانه خوبی از انتظارات است، اما امیدواریم شگفت زده شده باشیم.

ما در حال نزدیک شدن به پایان چرخه حیات نسل فعلی موستانگ هستیم و نسخه نسل بعدی آن قبلاً در جاده های عمومی آزمایش شده است. موستانگ جدید تا 17 آوریل 2023 معرفی نخواهد شد و به نظر می رسد فورد حداقل یک موستانگ ویژه دیگر را برای معرفی قبل از تغییر در اختیار دارد.منبع