علائم تجاری فورد نام اسب تیره موستانگ در سراسر جهانمنبع

فورد این پکیج را روی نسخه 310 اسب بخاری (231 کیلووات) اکوبوست ارائه کرد و مشخص نیست که آیا فورد بسته جدید Dark Horse را روی GT با موتور V8 ارائه خواهد کرد یا خیر. با این حال، GT اغلب نشان GT را بین چراغ‌های عقب می‌بندد و تصویر تیزر نشان پونی در حال اجرا را نشان می‌دهد.

فورد هفته گذشته در یک علامت تجاری ولگردی کرد و آنها را در سراسر جهان برای یک موستانگ جدید بالقوه ثبت کرد. بیضی آبی نام تجاری Mustang Dark Horse را به خود اختصاص داده است و می تواند نامی برای بسته جدید Black Accent این شرکت باشد که برای این مدل در حال توسعه است.

این توییت نشان داد که این خودرو نشان‌های مشکی و رینگ‌های آلومینیومی مشکی را دریافت خواهد کرد. ما انتظار داریم فورد ارتقاهای بصری دیگری را در داخل و خارج انجام دهد، اما انتظار هیچ چیز خیلی بزرگی نداریم. بسته Stealth سال گذشته احتمالاً نشانه خوبی از انتظارات است، اما امیدواریم شگفت زده شده باشیم.

14 عکس ها

فورد بسته Stealth را روی موستانگ برای مدل 2022 عرضه کرد که نشان سیاه دو در، رینگ‌های 19 اینچی آبنوس سیاه و درپوش آینه‌های جانبی تیره را به آن اختصاص داد. فورد حتی کمتر به داخل کابین کمک کرد و صفحات رک نورانی و روکش مشکی مات/براق را برای نشان پانل ابزار اضافه کرد.

هنگامی که فورد بسته جدید Black Accent را برای موستانگ در اوایل این ماه معرفی کرد، آبی بیضی یک تصویر تنها را در توییتر منتشر کرد که نشان پونی سیاه رنگ در پشت را نشان می داد. این شرکت همچنین مسابقه ای را برای درخواست نام های بالقوه برای بسته جدید برگزار کرد.