عکس‌های جاسوسی جدید آئودی A6 نشان می‌دهد که سدان در حال دریافت حداقل تغییرات طراحی است


آئودی A6 چند سالی است که عرضه شده است. این خودروساز آلمانی این سدان را برای مدل سال 2019 معرفی کرد، و این خودروسازی قرار است با تجدید نظر در حالی که خودروساز خود را برای عرضه A6 E-Tron الکتریکی برای سال 2024 آماده می کند. فاسیاهای عقب که در آن بیشترین تغییرات رخ خواهد داد.

در قسمت جلو، طراحان آئودی چهره را اصلاح می‌کنند و به سدان طراحی چراغ جلوی جدیدی می‌دهند که در کنار جلوپنجره اصلاح‌شده قرار می‌گیرد. همچنین ورودی های جلویی تغییر شکل یافته را دریافت خواهد کرد. حتی تغییرات کمتری در قسمت عقب وجود دارد و A6 احتمالاً دارای گرافیک جدید چراغ عقب و سپر عقب تغییر یافته است. انتظار تغییرات قابل توجهی در استایل نداشته باشید.

برخلاف یک خودروی آزمایشی A6 که قبلا جاسوسی شده بود، این خودرو نشان S Line خود را روی گلگیرهای جلو پنهان نمی کند. این تریم سطح متوسط ​​احتمالاً دارای نشانه‌هایی از طراحی است که در سایر نسخه‌های کمتر یافت نمی‌شود، اما ما انتظار نداریم که این A6 ها آنقدر متفاوت به نظر برسند. خط مدل در حال تغییر سبک بسیار جزئی است.

ما فضای داخلی جدید A6 را ندیده‌ایم، اما انتظار هیچ تغییر عمده‌ای در کابین نداریم. آئودی می‌تواند جدیدترین نرم‌افزار اطلاعات سرگرمی را به خودرو بدهد و تغییرات دیگری در بسته‌بندی انجام دهد، اما نکات سخت باقی خواهند ماند.

همین امر برای خط انتقال قدرت A6 نیز محتمل است، که باید ثابت بماند. تولید فعلی موتورها باید به مدل بازسازی شده منتقل شود و آنها می توانند تغییراتی را دریافت کنند که آنها را کارآمدتر کند. آئودی در حال آماده سازی یک نسخه تمام الکتریکی به نام A6 E-Tron است که بر پایه معماری پلتفرم برقی پریمیوم سوار می شود.

آئودی زمان معرفی A6 جدید را مشخص نکرده است. ما حدس زدیم که می تواند قبل از رسیدن به پایان سال 2022 برای مدل سال 2023 عرضه شود، اما آئودی در حال اتمام است. A6 و A6 Avant ابتدا باید رونمایی شوند و Allroad، S6 و RS6 برای تاریخ بعدی رونمایی خواهند شد. آئودی به‌روزرسانی‌های ظاهری را به کل سری A6 ارائه خواهد کرد.منبع