عکس‌های جاسوسی جدید آئودی A6 نشان می‌دهد که سدان در حال دریافت حداقل تغییرات طراحی است

در قسمت جلو، طراحان آئودی چهره را اصلاح می‌کنند و به سدان طراحی چراغ جلوی جدیدی می‌دهند که در کنار جلوپنجره اصلاح‌شده قرار می‌گیرد. همچنین ورودی های جلویی تغییر شکل یافته را دریافت خواهد کرد. حتی تغییرات کمتری در قسمت عقب وجود دارد و A6 احتمالاً دارای گرافیک جدید چراغ عقب و سپر عقب تغییر یافته است. انتظار تغییرات قابل توجهی در استایل نداشته باشید.

آئودی A6 چند سالی است که عرضه شده است. این خودروساز آلمانی این سدان را برای مدل سال 2019 معرفی کرد، و این خودروسازی قرار است با تجدید نظر در حالی که خودروساز خود را برای عرضه A6 E-Tron الکتریکی برای سال 2024 آماده می کند. فاسیاهای عقب که در آن بیشترین تغییرات رخ خواهد داد.

همین امر برای خط انتقال قدرت A6 نیز محتمل است، که باید ثابت بماند. تولید فعلی موتورها باید به مدل بازسازی شده منتقل شود و آنها می توانند تغییراتی را دریافت کنند که آنها را کارآمدتر کند. آئودی در حال آماده سازی یک نسخه تمام الکتریکی به نام A6 E-Tron است که بر پایه معماری پلتفرم برقی پریمیوم سوار می شود.

ما فضای داخلی جدید A6 را ندیده‌ایم، اما انتظار هیچ تغییر عمده‌ای در کابین نداریم. آئودی می‌تواند جدیدترین نرم‌افزار اطلاعات سرگرمی را به خودرو بدهد و تغییرات دیگری در بسته‌بندی انجام دهد، اما نکات سخت باقی خواهند ماند.