فراری باس با اعتماد به نفس خودروی اسپرت برقی 2025 وزن اضافی را جبران خواهد کرد

296 GTB، SF90 Stradale، Purosangue برقی و EV 2025 تنها نوک کوه یخ هستند زیرا فراری می‌گوید مدل‌های خالص ICE تا سال 2026 تنها 40 درصد خواهند داشت و تا پایان دهه به 20 درصد کاهش می‌یابد. در سال 2030، خودروهای هیبریدی و برقی هر کدام 40 درصد را تشکیل خواهند داد.

به همین منظور، سال 2025 به عنوان سالی که فراری قصد دارد مدلی بدون موتور احتراقی را معرفی کند، در تاریخ ثبت خواهد شد. یک درصد نباید نگران وزن اضافی باتری و سایر سخت افزارها باشند زیرا مدیر عامل شرکت می گوید مهندسان راهی برای جبران حجم اضافه شده پیدا خواهند کرد. صحبت کردن با CNBCBenedetto Vigna به علاقه مندان این اطمینان را داد که خودروی برقی از طریق و در طول این مدت یک فراری باقی خواهد ماند:

فراری SP48 Unica تقریبا یک دهه از معرفی لافراری هیبریدی به عموم مردم می گذرد که نشان دهنده تمایل مارانلو برای استقبال از آینده ای برقی است. خط تولید امروز نه یک بلکه دو مدل PHEV با 296 GTB و SF90 Stradale را در بر می گیرد. شاسی‌بلند Purosangue که در ماه سپتامبر معرفی می‌شود، بر روی پلت‌فرمی ساخته می‌شود که از روز اول برای پشتیبانی از یک پیشرانه هیبریدی طراحی شده است، زیرا حتی اسب پرانسینگ نیز نمی‌تواند از مقررات سخت‌گیرانه‌تر آلایندگی مصون بماند.