فورد رنجر رپتور آماده مسابقه با اسنورکل برای باجا 1000 رونمایی شد

این کامیون جدید با سوخت شل کار می کند و بیش از 30 درصد از ترکیبات آن به طور پایدار از اجزای زیستی مانند روغن های گیاهی و سایر زباله های آلی تامین می شود. Ranger Raptor آماده باجا مهندسی شده است تا نیازهای کلاس استوک را برآورده کند و به یک غواصی بزرگ و نورپردازی LED اضافی در جلو و عقب مجهز شده است.

فورد رنجر رپتور 2022 باجا 1000

قبل از ورود به ایالات متحده، Ranger Raptor در 49 مسابقه خواهد دادهفتم نسخه سالانه مسابقه بیابانی طاقت‌فرسا باجا 1000 در مکزیک بین 18 تا 20 نوامبر. به شما یادآوری می‌کنیم که کامیون‌های جاده‌ای حتی یک حالت اختصاصی باجا دارد، بنابراین باید به وظیفه خود عمل کند. نسخه موتور اسپرت توسط فورد پرفورمنس با همکاری شرکت کلی ریسینگ استرالیا و لاول ریسینگ مستقر در ایالات متحده طراحی شده است.منبع

فورد رنجر رپتور 2023 پلاک خودروی خود را برای نسخه موتوراسپرت که در اواخر این ماه در Baja 1000 خواهیم دید، از دست داده است. این رویداد که به عنوان یکی از چالش برانگیزترین مسابقات آفرود شناخته می شود، در شبه جزیره باجا کالیفرنیا جایی که بیضی آبی در سال های اخیر با F-150 Raptor و Bronco R مسابقه داد. مبادا فراموش کنیم که در سال 1969، برونکو کلاسیک که توسط راد هال و لری مینور هدایت می شد، برنده کلی شد.

آزمایش اولیه قبل از ارزیابی نهایی در جانسون ولی، کالیفرنیا، در مناطق دورافتاده استرالیا انجام شد. در حالی که نسل قبلی رنجر رپتور از یک موتور چهار سیلندر با توربودیزل استفاده می کرد، جایگزینی آن باعث شده است که به یک موتور بزرگتر 3.0 لیتری EcoBoost V6 تغییر دهید. این بار، این کامیون سایز متوسط ​​با عملکرد بالا به آمریکای شمالی می‌آید، جایی که قرار است اواخر سال 2022 به فروش برسد.