فورد ون تریل ترانزیت 2023 را برای “محل کار تا کمپینگ” در ایالات متحده معرفی کرد

اولین نمایش در نوامبر در راه است، اما ما هنوز تاریخ خاصی نداریم. این احتمال وجود دارد که فورد بتواند نمایشگاه خودرو لس آنجلس را به عنوان مکانی برای نمایش انتخاب کند. نمایش از 18 نوامبر شروع می شود.منبع

Transit در حال حاضر یک پلت فرم محبوب در ایالات متحده برای تبدیل کمپینگ آماتور و حرفه ای است. با این حال، مسیر ترانزیت با زیرنشینی مناسب خارج از جاده خود که در میان چیزهای دیگر، ارتفاع سواری بالاتری را با سیستم چهارچرخ متحرک ارائه می‌کند، به صحنه فرود ضربه می‌زند. ترانزیت تریل مدتی است که در اروپا در دسترس بوده و ماشین موفقی برای فورد بوده است. نسخه ایالات متحده، با این حال، کمی متفاوت خواهد بود.

عکس جاسوسی 2023 Ford Transit Trail View Front View

ما در ماه مه یک مسیر ترانزیتی پیش‌تولید کشف کردیم که همه سرنخ‌ها را برای مدل آمریکایی ارائه می‌داد. در میان چیزهای دیگر، این یک مدل 250 بزرگتر در مقابل 150 فروخته شده در اروپا خواهد بود. چراغ‌های نشانگر نارنجی که در تیزر دیده می‌شوند این موضوع را تایید می‌کنند، اما عکاسان جاسوس ما در واقع 250 نشان را روی ون پیش‌تولید ثبت کردند. عکس‌ها همچنین تغییراتی در جلوپنجره، لاستیک‌های آفرود تهاجمی و روکش بزرگ‌تر روی قوس چرخ‌ها را نشان می‌دهند.

شایعاتی که ماه ها در مورد فورد ترانزیتی قوی تر در بازار ایالات متحده منتشر شده بود، درست است. فورد با انتشار یک ویدیوی تیزر کوتاه در رسانه های اجتماعی تأیید کرد که Transit Trail در ماه نوامبر برای خریداران در آمریکای شمالی عرضه خواهد شد. و حداقل بخشی از فشار بازاریابی به سمت بخش کمپرون/موتورخانه است که هنوز داغتر از همیشه است.

جدا از تیزر ویدیویی که به وضوح یک ون را در جنگل نشان می دهد، تد کانیس، مدیر عامل فوردپرو، این کلیپ را با یک پیام ساده در توییتر به اشتراک گذاشت: از محل کار تا محل کمپینگ. شکی نیست که فورد قطعه بزرگ تری از پای وانلایف می خواهد و ترانزیت تریل می تواند آن را ارائه دهد.