فولکس واگن پاسات 2023 به عنوان واگن هیبریدی پلاگین با کاموی فریبنده بازی کرد

کسانی که آماده پریدن به خودروهای برقی هستند باید بدانند که یک خودروی برقی با اندازه مشابه به عنوان نسخه تولیدی ID 2022 وجود خواهد داشت. آئرو و شناسه 2018. مفاهیم Vizzion خودروی مبتنی بر MEB در نیمه دوم سال آینده در چین عرضه می شود و اروپا و ایالات متحده نیز به دنبال آن هستند. اگر شناسه 2019. Space Vizzion هر گونه نشانه ای است، یک واگن کاربردی تر می تواند در راه باشد.منبع

سوار بر تکامل پلت فرم MQB، حمل و نقل اصلی خانواده در واقع آخرین پاسات خواهد بود که با موتورهای احتراقی ارائه می شود. اینها برای مطابقت با مقررات یورو 7 طراحی شده اند که قرار است در چند سال آینده اجرایی شوند. فولکس‌واگن مجبور نیست زیاد نگران رقبای خود باشد که فورد موندئو و رنو تالیسمان تولید خود را متوقف کردند در حالی که اوپل اینسیگنیا نیز در سال جاری رو به پایان است. بزرگترین حریف آن در واقع Superb خواهد بود که اشکودا تایید کرده است که در هر دو سبک بدنه لیفت بک و واگن ادامه خواهد داد.

نمای جانبی هویت واقعی خودرو را نشان می دهد زیرا گلخانه کمی متفاوت است، به خصوص اگر به شکل شیشه یک چهارم نگاه کنید. علاوه بر این، فرورفتگی در پانل درب برای دستگیره عریض‌تر از قبل است زیرا در سراسر عرض خود دستگیره گسترش می‌یابد. از عکس‌های جاسوسی که نمای جلوی خودرو را به تصویر می‌کشند، می‌توانید پشت سیستم اطلاعات سرگرمی را نیز مشاهده کنید. پاسات نیز مانند فیس لیفت آینده گلف، به تبلتی روی می آورد تا مدل های الکتریکی ID.3 و ID.4 را تکرار کند.

12 عکس ها

عکس جاسوسی VW Passat Variant PHEV 2023

در مدل معمولی فولکس‌واگن، نمونه اولیه استتار هوشمندانه‌ای برای پوشاندن جلوپنجره جلو، چراغ‌های جلو و چراغ‌های عقب دارد. این وجود دارد تا خودروی آزمایشی را بسیار شبیه پاسات خروجی کند. این حس توسط “چراغ های مه شکن” تقویت می شود، که چیزی بیش از برچسب هایی نیستند که بر روی سپر جلو زده شده اند. در پشت، پیش بند نیز به طرز شیطنت آمیزی پنهان شده است.