لندروور دیفندر 75مین نسخه محدود، آفرود آفرود نمادین را جشن می گیرد

لندرور دیفندر محدود را با آپشن‌های اضافی از جمله یدک‌کش با قابلیت نصب الکتریکی و تایرهای تمام فصل به فروش خواهد رساند. هیچ تغییری در زیر کاپوت وجود ندارد که در آن SUV مقاوم موتورهای بنزینی P400 و دیزلی هیبریدی ملایم D300 را حفظ می کند که با پیشرانه هیبریدی پلاگین P400e به آن ملحق شده است.

مدافع 75هفتم نسخه محدود مبتنی بر سطح تریم HSE سخاوتمندانه است، به این معنی که شما طیف وسیعی از محصولات را دریافت خواهید کرد. از جمله این چراغ‌ها می‌توان به چراغ‌های LED ماتریسی، دوربین 360 دید، نمایشگر هدآپ، شارژر بی‌سیم گوشی هوشمند، کنترل آب و هوای سه منطقه‌ای، صندلی‌های حافظه و سیستم اطلاعات سرگرمی Pivi Pro 11.4 اینچی اشاره کرد. به صورت استاندارد با سقف پارچه ای تاشو عرضه می شود، اما می توانید به صورت اختیاری به سقف پانوراما کشویی تغییر دهید. همانطور که انتظار می رفت، پاسخ Terrain قابل تنظیم نیز بخشی از معامله است.

لندروور دیفندر 75 نسخه محدود

این شاسی‌بلند با رنگ سبز Grasmere رنگ شده است که تا چرخ‌ها و همچنین داخل کابین برای داشبورد و کارت‌های در امتداد دارد. برای اینکه آن را از دیفندر معمولی متمایز کند، لندروور یک برچسب ویژه “75 سال” را نیز روی درب عقب در زیر دستگیره اعمال می کند. این صندلی‌ها با چیزی پوشیده شده‌اند که LR به آن Resist Ebony می‌گوید، در حالی که کنسول وسط با مواد روبوستک پوشیده شده است که ادعا می‌شود قوی‌ترین پارچه موجود برای خودرو است.