لکسوس IS، LX و GX متمرکز بر مسیر را به SEMA می آورد

تمام اخبار مربوط به SEMA Show را مشاهده کنید

44 عکس هامنبع

RX 500h F Sport Performance ظاهری چشم نواز برای نمایشگاه SEMA دارد. بدنه دارای روکش فلزی بنفش مات است. این خودرو بر روی چرخ‌های Rays با روکش برنزی و تایرهای میشلین پایلوت اسپورت سوار می‌شود

Lexus GX 460 Overland Concept توسط Cruiser Outfitters
پروژه Lexus IS 600+ ساخته شده توسط DSPORT مفهوم سبک زندگی لکسوس LX 600 آلپاین

قفسه سقف یک چادر یاکیما و سایر تجهیزات را در خود جای می دهد. باز کردن دریچه عقب مجموعه ای از کشوهای Goose Gear را نشان می دهد که قفسه های Kaon و یک میز را در خود جای داده اند. یخچال ARB غذاها و نوشیدنی ها را خنک نگه می دارد. یک اجاق گاز کمپینگ نیز وجود دارد.

مفهوم سبک زندگی لکسوس LX 600 آلپاین

لکسوس در نمایشگاه SEMA 2022 با شش وسیله نقلیه حاضر می شود که امکان تغییر محصولات این برند را به نمایش می گذارد. این مدل‌ها طیف وسیعی از ماشین‌های پیست محور گرفته تا SUV‌های آماده فرود را اجرا می‌کنند.

لکسوس LX 600 شهری مفهومی

برای بحث در مورد بیشتر کانسپت های تویوتا EV از سال گذشته، این قسمت را بررسی کنید جست و خیز درباره ماشین ها پادکست:

کانسپت اسپرت برقی لکسوس برای SEMA
لکسوس LX 600 شهری مفهومی
کانسپت اسپرت برقی لکسوس برای SEMA

GX 460 Overland Concept از Cruiser Outfitters یکی دیگر از SUV ها برای ماجراجویی های خارج از جاده است. این سیستم تعلیق Old Man Emu را ارتقا داده است که فاصله از زمین و حرکت چرخ ها را افزایش می دهد. سپر جلوی CBI شامل فضایی برای وینچ هشدار و نقاط بازیابی، علاوه بر بهبود زاویه نزدیک شدن خودرو است. صفحات لغزنده CBI و لغزنده های سنگی از زیر بدنه محافظت می کنند.

Lexus IS 600+ از DSPORT از IS 350 F Sport فعلی استفاده می کند و قدرت خروجی را به بیش از 600 اسب بخار (447 کیلووات) می رساند که توضیحی برای نام این مدل است. برای دستیابی به این خروجی، این سدان از موتورهای توربو تقویت بیشتری می کند. منحنی های تجدیدنظر شده سوخت و احتراق بیشترین استفاده را از این تغییرات می کند. یک گیربکس شش سرعته متوالی سامسوناس با شیفترهای پدال جایگزین گیربکس استوک می شود.