ماشین برقی اسپورت فایرفلای برای کودکان با سرعت 25 مایل در ساعت می رسد

پیشرانه فایرفلای اسپورت شامل دو موتور الکتریکی 24 ولتی و باتری های 12 ولتی قابل بازیافت است. حداکثر سرعت به گیربکس انتخابی بستگی دارد، اما سریع ترین EV کوچکی که می تواند به آن برسد 25 مایل در ساعت (40 کیلومتر در ساعت) است، در حالی که جوان ترین رانندگان فقط می توانند با سرعت 7 مایل در ساعت (11 کیلومتر در ساعت) از آن عبور کنند.

حتی تیم پشت سر نیز بریتانیایی هستند، از جمله استیو راوسون، سابقاً از استون مارتین، که مسئول مهندسی تولید Firefly Sport بود، و مهندس سابق JLR و MG، دکتر ایان پوگسون، که پیشرانه را توسعه داد.

در سال 2016، شرکت بریتانیایی Young Driver Motor Cars یک وسیله نقلیه الکتریکی برای کودکان به نام Firefly معرفی کرد. این شرکت دنباله‌روی آن مدل را با یک ماشین الکتریکی دیگر برای بچه‌های 4 تا 10 ساله راه‌اندازی کرده است که فایرفلای اسپورت نام دارد.

ماشین برقی اسپرت فایرفلای

فایرفلای اسپورت که با هدف “برانگیختن علاقه کودکان به ماشین و رانندگی از سنین پایین و آموزش آنها در مورد ایمنی جاده” طراحی شده است، اولین خودروی برقی بریتانیایی تماما بریتانیا خواهد بود زیرا فقط از قطعات بریتانیایی برای خودروهای سری ساخت استفاده می کند. از جمله باتری ها و موتورهای الکتریکی.