ماشین هنری Lakwena شارژ شده کوچک می‌خواهد لبخندی بر لبان شما بیاورد

به عنوان شریک رسمی مسابقات قهرمانی اروپا 2022، Mini یک بار دیگر با هنرمند بریتانیایی Lakwena Maciver همکاری می کند تا یک ماشین هنری Mini Recharged دیگر بسازد. البته Mini Recharged یک مینی کلاسیک است که عمر دومی دارد که در آن موتور موجود با یک درایو الکتریکی جدید توسط Mini Partner Recharge Heritage Ltd تعویض شده است.

بر اساس این انتشار، طراحی Mini Recharged Lakwena سفرها و مسیرهای مختلف افراد مختلف را با الگوها و رنگ‌های روشن تجلیل می‌کند.

Lakwena توضیح می دهد: “امیدوارم این Mini Recharged باعث شود مردم احساس خوبی داشته باشند و لبخند را بر لبانشان بنشاند. این مینی جشنواره رنگی فرهنگ ها است.”

همانطور که گفته شد، مینی، به عنوان بخشی از گروه BMW، شریک رسمی مسابقات قهرمانی اروپا 2022 خواهد بود. Mini برای اولین بار Mini Recharged Lakwena را در 11 آگوست در Königsplatz معرفی خواهد کرد. این خودرو در کنار سایر نسخه‌های ویژه مینی از جمله خودروهای ویژه طراحی شده توسط پل اسمیت و دیوید بووی برای چهلمین سالگرد مینی در سال 1999 خواهد بود.

مینی لاکونا شارژ شده

29 عکس ها

مینی پاویون در Lenbachplatz، مسابقات قهرمانی اروپا، برنامه ای از تناسب اندام، تغذیه، ذهن آگاهی، هنر و موسیقی را ارائه خواهد کرد. Mini Recharged Lakwena از 12 تا 17 آگوست 2022 به نمایش گذاشته خواهد شد.منبع

Mini Recharged Lakwena به معنای واقعی کلمه پر از رنگ و الگوهایی است که با آثار این هنرمند ساکن لندن هماهنگ است. او عمدتاً در فضاهای عمومی کار می کند – که قابل توجه آن در نمایشگاه موتور IAA Mobility 2021 بود که در آن یک نمای مرتفع سابق خاکستری در مونیخ را نقاشی کرد. آثار هنری او سپس شادی دو زندگی و شعار مرکزی مینی را با نقاشی دیواری او “عشق بزرگ” منعکس می کرد.

Mini Recharged Lakwena دومین Mini Recharged است که با پیروی از پل اسمیت طراح مد بریتانیایی و مدلش که اوایل امسال معرفی شد، به یک ماشین هنری تبدیل شد.