مرسدس بنز CLA Shooting Brake Spy Shots Refresh Mid-Cycle Refresh را ضبط کنید


خط تولید مرسدس بنز کلاس CLA در حال تغییر است. طی چند ماه گذشته، عکاسان جاسوسی ما، این خودرو را در حال آزمایش عکسبرداری کرده‌اند و جدیدترین تصاویر CLA Shooting Brake را نشان می‌دهند. تکه‌های استتار، تغییرات ظاهری ظریفی را که به خودرو وارد می‌شود، پنهان می‌کنند، که بر روی نمای جلو و عقب متمرکز شده‌اند.

شوتینگ بریک با تغییرات ظاهری جزئی، مانند سپر تغییر شکل و جلوپنجره بهینه‌شده، چهره جدیدی دریافت می‌کند. استتار در عقب تنها چراغ های عقب را پنهان می کند که مانند چراغ های جلو، گرافیک داخلی جدیدی دریافت خواهند کرد. اگر به‌روزرسانی کلاس A نشانه‌ای باشد، بازسازی CLA بر به‌روزرسانی نمای بیرونی تمرکز می‌کند، که استتار به راحتی آن را پنهان می‌کند.

هیچ عکسی از فضای داخلی خودرو وجود ندارد، اما نگاه اجمالی به کابین نشان نمی دهد که مرسدس در تلاش برای پنهان کردن آن است. این احتمالاً بدان معناست که این شرکت با حفظ طرح‌بندی صفحه‌نمایش دوگانه، چیز زیادی را تغییر نمی‌دهد. یکی از تغییراتی که مرسدس می تواند در فضای داخلی ایجاد کند، کنسول مرکزی است که این شرکت با کلاس A بهینه سازی کرده است. این خودرو همچنین آخرین نرم افزار MBUX این خودروساز را دریافت خواهد کرد.

تغییرات بزرگتری در زیر کاپوت در راه است. مرسدس سری موتورهای CLA را با سیستم هیبریدی ملایم 48 ولتی برقی خواهد کرد و پیشرانه های مختلف را با گیربکس های هفت یا هشت سرعته جفت می کند. تقویت الکتریکی باید به قدرت بیشتر و عملکرد بهتر برای CLA تبدیل شود. ما انتظار داریم که انواع داغ‌تر AMG CLA با طراحی مجدد در میانه چرخه بازگردند، با CLA 35 دارای تنظیمات هیبریدی و CLA 45 احتمالاً همان قدرت 416 اسب بخاری (310 کیلووات) کلاس A اصلاح شده را دارد.

نسل دوم شوتینگ بریک CLA در سال 2019 معرفی شد که خیلی قدیمی نیست. با این حال، مرسدس به هر حال آن را به روز می کند و طراحی آن را بیشتر با سایر خط تولید همیشه در حال تکامل این شرکت هماهنگ می کند. پایان سال به سرعت نزدیک می‌شود، بنابراین مرسدس اگر قصد دارد سری جدید CLA را در سال جاری عرضه کند، در حال مسابقه دادن است. اگر سال 2022 به پایان برسد، نباید تا سال 2023 برای رونمایی خیلی منتظر بمانیم.منبع