مرسدس بنز EQE SUV آخرین بار قبل از معرفی کامل مورد آزار قرار گرفت

تیزر داخلی مرسدس بنز EQE SUV

5 عکس ها

شاسی بلند EQE در زیر شاسی بلند EQS قرار می گیرد و اساساً نسخه ای کاربردی از سدان EQE خواهد بود. این دو خودروی الکتریکی از سخت‌افزار مشترکی بهره می‌برند و این بدان معناست که این خودروی تازه وارد احتمالاً به‌عنوان یک SUV EQE 53 با قدرت 677 اسب‌بخار (506 کیلووات) از یک پیشرانه الکتریکی دو موتوره در دسترس خواهد بود. یک SUV مقرون به صرفه تر EQE 43 می تواند 469 اسب بخار (350 کیلووات) تولید کند که با خروجی سدان EQE 43 مطابقت دارد.

مرسدس می گوید از حضور خود در شهر پاریس برای حمایت از جاه طلبی خود برای “پیشرو در برق” استفاده خواهد کرد و کل محدوده خودروهای الکتریکی خود را به نمایش می گذارد. با معرفی EQE SUV و اضافه شدن سایر خودروهای بدون آلایندگی، مرسدس در هر بخش خودرویی که قبل از پایان سال 2022 خودرو می فروشد، یک مدل باتری دار خواهد داشت.

احتمالاً قبل از دیدن کامل این خودروی باربری خانواده بدون آلایندگی کافی گفته ایم، اما مرسدس یک تصویر تیزر نهایی برای پیش نمایش مدل دارد. این بار بالاخره می‌توانیم EQE SUV را از بیرون ببینیم، به‌طور دقیق‌تر – طراحی جلویی آن. با این حال، هیچ چیز بسیار شگفت‌انگیزی وجود ندارد، زیرا این شاسی‌بلند از زبان طراحی مشابه بقیه خودروهای سواری EQ پیروی می‌کند.منبع

تنها سه روز کامل تا معرفی رسمی مرسدس بنز EQE SUV باقی مانده است. اولین نمایش در 16 اکتبر در ساعت 8 بعد از ظهر CEST (2 بعد از ظهر به وقت شرقی) برگزار می شود که خودروساز آلمانی از SUV جدید الکتریکی خود رونمایی خواهد کرد. این خودروساز توسط بخش مرسدس-AMG همراهی می‌شود و دو شرکت کل ناوگان EQ را در باغ‌های موزه رودن پاریس در روزهای 16 و 17 اکتبر در کنار خودروهای مفهومی که آینده الکتریکی خود را پیش‌بینی می‌کنند، به نمایش خواهند گذاشت.