مرسدس-AMG GLB35 فیس لیفت Spied تغییرات زیر کامو را حفظ می کند

به طور مشابه، تغییرات پیشرانه احتمالاً بسیار اندک و احتمالاً وجود ندارند. GLB35 فعلی از یک 4 سیلندر 2.0 لیتری توربوشارژ استفاده می کند که 302 اسب بخار قدرت (225 کیلووات) و 295 پوند فوت (400 نیوتن متر) گشتاور دارد. یک گیربکس هشت سرعته دوکلاچه قدرت را به یک سیستم چهار چرخ متحرک می فرستد. پیشرانه این کراس اوور را در 5.1 ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت (96 کیلومتر در ساعت) و حداکثر سرعت 155 مایل در ساعت (249 کیلومتر در ساعت) می رساند.

قسمت عقب فقط تغییراتی در گرافیک چراغ عقب دریافت می کند. تغییرات دقیق به دلیل استتار مشخص نیست، اما مرسدس سرپوش گذاشتن چیزها نشانه تجدید نظر است.

مرسدس AMG GLB35 فیس لیفت اسپید

ما فقط مرسدس بنز کلاس GLB را در ابتدای ماه اوت دیدیم. اکنون، در این تصاویر جاسوسی جدید، نگاهی به نوع AMG 35 از کراس اوور جعبه‌ای و جمع و جور داریم.

هنوز هیچ عکس جاسوسی داخلی وجود ندارد. مانند نمای بیرونی، احتمالاً تنها تغییرات جزئی در کابین وجود دارد. بهبود سیستم اطلاعات سرگرمی امکان پذیر است زیرا این فناوری یک نقطه فروش در این بخش است.

همانطور که برای یک مدل AMG انتظار دارید، GLB35 از جلوپنجره پانامریکانا با لت های عمودی استفاده می کند. اگرچه، این شرکت در اینجا وسایل نقلیه توسعه‌ای را با ظاهر جعبه تخم مرغ در نظر می‌گیرد تا افراد دیگر را در جاده‌ها حدس بزنند. ما انتظار داریم که نمای جلوی تهاجمی تری وجود داشته باشد، اما در زیر کامو پنهان است. این وسیله نقلیه دارای همان چراغ های روشنایی در روز است که مدل استاندارد قبلی جاسوسی شده بود.