مزدا MX-5 آزمایشی 2024 قاطر اسپید شبیه شادترین خودروی تاریخ

مزدا گفته است که نسل بعدی MX-5 با پلت فرم دیفرانسیل عقب و موتور بنزینی خود ادامه خواهد داد. با این حال، یک پیشرانه هیبریدی ملایم 48 ولتی می تواند وارد ترکیب شود. مزدا همچنین قبلاً گفته بود چرخه عمر 10 ساله برای خودروی اسپورت خود مشکلی ایجاد نمی کند، که باعث می شود سال 2024 یک بازه زمانی محتمل برای رونمایی از مدل جدید باشد.

خوشبختانه، این خودروی آزمایشی توسط دو منبع جاسوسی ما توسط دوربین گرفته شد و در مجموع نزدیک به 50 عکس گرفت. و تعدادی از این تصاویر آنچه را که واقعاً در این خودرو اتفاق می‌افتد، ثبت می‌کنند.

عکس جاسوسی نمای جانبی مزدا MX-5 میاتا 2024

18 عکس ها

عکس جاسوسی نمای جانبی مزدا MX-5 میاتا 2024

به نظر می رسد که ما با یک قاطر آزمایشی NE MX-5 روبرو هستیم که بدنه اصلاح شده ای را بر تن دارد. روکش سفید باعث می شود که دوربین به سختی بتواند جزئیات را بگیرد، اما همانطور که عکس های بالا نشان می دهند، گلگیرهای عقب بازتر شده اند. این به خودروی اسپورت جدید اشاره می‌کند که دارای حالت عریض‌تری است و در عین حال فاصله بین دو محور را نیز حفظ می‌کند.

عکس جاسوسی نمای جانبی مزدا MX-5 میاتا 2024

26 عکس ها

نسل فعلی مزدا MX-5 میاتا مدت زیادی است که در بازار وجود دارد. دوره ND در سال 2014 برای سال مدل 2015 راه اندازی شد، و اکنون ما در حال بررسی اولین نگاه خود به مدل NE هستیم. با این حال، توجه شما نباید روی صورت استتار شده، همانطور که هست، خندان باشد. عمل واقعی در زیر این پوست اتفاق می افتد، زیرا ما معتقدیم که این یک قاطر آزمایشی است که بدنه ND اصلاح شده را پوشیده است.منبع