مکس ورشتاپن قهرمان F1 با هوندا سیویک تایپ R جدید 2023 سرگرم می شود

هنوز نکات دیگری وجود دارد که هوندا فاش نکرده است، مانند وزن محدود، اما ما انتظار داریم که خودروساز اطلاعات بیشتری را نزدیک به زمان عرضه خودرو منتشر کند. این خودرو در پاییز امسال رسما عرضه خواهد شد و امیدواریم قبل از این اتفاق همه چیز را در مورد آن یاد بگیریم.

هوندا سیویک تایپ R 2023

ورشتاپن به اطراف پیست مسابقه موشک می زند، اما وقتی می فهمد زمان بندی نشده است سرعتش کاهش می یابد. این یک کلیپ زیبا است که باعث می‌شود Civic Type R برای رانندگی در پیست هیجان‌انگیز به نظر برسد.

ما نمی دانیم که چگونه این اعداد به 0-60 برابر یا سایر معیارهای عملکرد ترجمه می شوند، اما هوندا فاش کرد که این خودرو در مدار سوزوکا نیز سریع تر است. هر نوع R با یک گیربکس شش سرعته دستی عرضه می شود.

سیویک Type R جدید قدرتمندترین نسخه کارخانه است. این خودرو دارای یک موتور 4 سیلندر 2.0 لیتری توربوشارژ است که 315 اسب بخار نیرو (235 کیلووات) و 310 پوند فوت (420 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. این اعداد در مقایسه با مدل نسل قبلی به ترتیب 9 و 15 افزایش می یابد.

39 عکس هامنبع

هوندا سیویک تایپ R 2023 کاملاً جدید را در تابستان عرضه کرد. این مدل در ماه جولای پوشش خود را شکست، اما ما تا اواخر ماه گذشته از مشخصات عملکرد آن مطلع نشدیم. این خودرو هنوز چند هفته تا عرضه باقی مانده است، اما مکس ورشتاپن، قهرمان فرمول 1 جهان در سال 2021، در ویدیوی جدیدی از کانال یوتیوب هوندا استرالیا، مدتی با تایپ R زمان پیست داشت.

هوندا حتی اطلاعاتی درباره قیمت این مدل منتشر نکرده است. با این حال، ما می دانیم که با پنج رنگ در دسترس عرضه می شود: سفید قهرمانی، قرمز رالی، مروارید سیاه کریستالی، مروارید خاکستری صوتی، و آبی تقویت کننده. تایپ R قبلی از حدود 38000 دلار شروع می شد و اگر تایپ R جدید کمی افزایش قیمت داشته باشد، تعجب نمی کنیم.

این ویدیو با یادگیری ورشتاپن شروع می‌شود که چند ساعت رایگان در برنامه‌ی شلوغ خود دارد. او از این فرصت استفاده می‌کند تا با هوندا جدید در پیست یورو-رینگ مجارستان کمی صندلی داشته باشد. او فقط زمان زیادی با ماشین دارد و ورشتاپن و سیویک را در برابر یک ساعت خیالی قرار می دهد.