نسل بعدی فولکس‌واگن تیگوان اسپید آزمایشی همراه با Touareg R

جالب اینجاست که به نظر می رسد فولکس واگن تیگوان جدید را با Touareg در تریم R محک می زند. بدیهی است که هیچ کس انتظار ندارد مدل کوچکتر و ارزانتر با عملکرد و کیفیت برادر بزرگتر خود مطابقت داشته باشد و به احتمال زیاد، خودروساز فقط می خواهد مطمئن شود که تیگوان جدید روی انگشتان Touareg پا نمی گذارد. یا، در عوض، دلیل وجود Touareg نیز در برخی از عکس‌ها می‌تواند بسیار ساده‌تر باشد – مهندسان و رانندگان آزمایش می‌توانند به سادگی به خودروی دومی نیاز داشته باشند که از نمونه آزمایشی پشتیبانی می‌کند.

فولکس واگن بی سر و صدا با توسعه نسل بعدی تیگوان پیشرفت می کند و در حال حاضر در حال آزمایش نمونه های اولیه پیش تولید در خاک اروپا است. ما میگوییم بی سر و صدا زیرا این شرکت آلمانی از خودروهای آزمایشی استتار هوشمند استفاده می کند تا تغییراتی را که برای کراس اوور کامپکت در نظر گرفته است پنهان کند. با این حال، ما دسته جدیدی از عکس‌های جاسوسی داریم که پیشرفت‌هایی را نشان می‌دهد زیرا شرکت مستقر در ولفسبورگ به ارزیابی‌های خود در جاده‌ای از مدل ادامه می‌دهد.

عکس جاسوسی جدید فولکس واگن تیگوان 2024

این شرکت همچنین از دستور العمل مشابهی با طراحی پیروی خواهد کرد که تکاملی از استایل فعلی خواهد بود. با این حال، تیگوان جدید – همانطور که از عکس های پیوست می بینید – از خانواده ID فولکس واگن الهام گرفته است که به خصوص در قسمت جلو مشهود است. با این حال، با پنهان کردن فاسیا یک آسیاب احتراق، تفاوت های آشکاری وجود دارد، مانند منافذ بزرگتر هوا برای تامین هوای تازه برای محفظه موتور. چراغ‌های جلو و عقب LED با عرض کامل به نوبه خود مستقیماً از ID.4 و سایر اعضای خانواده الکتریکی این برند می‌آیند.منبع

تیگوان جدید از روند مدرن تبدیل شدن به یک خودروی صرفاً الکتریکی پیروی نخواهد کرد. در عوض، حداقل برای این نسل آینده با قدرت احتراق در اشکال مختلف عرضه می‌شود که می‌تواند با یک مدل باتری‌دار جایگزین شود. واضح است که برای صحبت در مورد تیگوان EV خیلی زود است، اما می دانیم که نسل بعدی تیگوان بر روی نسخه به روز شده پلت فرم MQB Evo سوار خواهد شد. با توجه به زمان کوتاه، قبل از اینکه موتور احتراقی به طور کامل در اروپا ممنوع شود، واقعاً تعجب آور نیست که خودروساز مستقر در ولفسبورگ نمی خواهد پول هنگفتی را برای معماری های جدید برای محصولات با موتور ICE سرمایه گذاری کند.